İstanbul Bostancı Maltepe açıklarında helikopter düştü

İstanbul’da Maltepe açıklarında helikopter düştü. Polis ekipleri ihbarların üzerine bölgeye ulaştı. 2 kişinin kurtarıldığı, kurtarılan kişilerden birinin ağır yaralı olduğu belirtildi.

İstanbul Bostancı Maltepe açıklarında helikopter düştü

SON DAKİKA: İstanbul Bostancı Maltepe açıklarında helikopter düştü.

İstanbul’un Maltepe ilçesi açıklarında saat 17.00 sıralarında 155 polis ihbar hattına çok sayıda ihbar geldi.


İhbarlarda Maltepe açıklarında Marmara Denizi’ne bir helikopterin düştüğü belirtildi.

Kaza sonrası ilk görüntüler (Bostancı İDO iskelesi)

Görüntülerde Bostancı İDO iskelesinde balıkçı olduğu iddia edilen bir vatandaşın atlayarak kazazedeyi kurtardığı görülüyor.

Bölgeye çok sayıda polis ekibi karadan ve denizden gönderildildi. Düşen helikopterin sivil olduğu, 2 kişinin kurtarıldığı iddia edildi.

İstanbul Valiliği’nden açıklama:

Olayla ilgili İstanbul Valiliğinden de açıklama geldi. Açıklamada, “Özel şirkete ait bir helikopter kaza yaptı. Olayda 2 kişi yaralandı” denildi.

Sivil helikopterde Koç Holding’e ait Otokar’ın üst yöneticisi ve Pilot İsmet Özgür’ün bulunduğu diğer iddialar arasında.


Ayrıntılar geliyor… 

Meteoroloji’den İstanbul için flaş uyarı


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.