Kaymakamlık makam odasında kısır gününe inceleme başlatıldı

Kırıkkale’nin Yahşihan ilçesinin Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Osman Türkyılmaz’ın eşi, 10 arkadaşını alıp eşinin kaymakamlık binasındaki makam odasında gün düzenledi. Olay basına yansıyınca kaymakamlık, soruşturma başlattı.

Kaymakamlık makam odasında kısır gününe inceleme başlatıldı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Osman Türkyılmaz’ın eşi Necibe Türkyılmaz makam odasında 11 arkadaşıyla bir araya geldi.

Sözcü’den Veli Toprak’ın haberine göre, pastalı, kurabiyeli, kısır partisi sosyal medyada paylaşıldı. Necibe Türkyılmaz “Güzel sürprizlerinden dolayı arkadaşlarıma çok teşekkür ederim” mesajını yazdı. Etkinliğe katılan Emine Dalan, “Biz teşekkür ederiz, tekrar buluşalım” demeyi ihmal etmedi. Kısır partisi sırasında müdür Türkyılmaz’ın koltuğuna bir çocuğun oturduğu da görülüyor.


yahşihan kırıkkale kaymakamlık kısır günü
Fotoğrafları Osman Türkyılmaz’ın da beğendi görülüyor.

Kaymakamlık inceleme başlattı


Yahşihan Kaymakamlığı tarafından konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamada, “Bazı basın yayın organlarında yer alan ‘Makam odasında gün düzenlediler’ haberine ilişkin olarak Kaymakamlığımızın 10 Eylül 2018 tarihli onayı ile inceleme başlatılmıştır” ifadelerine yer verildi.

Japon Prenses’in Atatürk’ün huzurunda saygı duruşu