Berkay’ın avukatından Arda Turan’ın tutuklanması için dilekçe

Futbolcu Arda Turan’ın geçtiğimiz günlerde şarkıcı Berkay’ın eşine sözlü tacizde bulunduğu iddia edilmiş taciz iddiasından sonra Berkay ile kavga eden Arda Turan, şarkıcının burnunu kırmıştı. Gerçekleşen bu olay sonrası Berkay’ın avukatı Arda Turan’ın tutuklanması için savcılığa dilekçe verdi.

Berkay avukatından Arda Turan tutuklanması için dilekçe

Futbolcu Arda Turan’ın bir gece kulübünde şarkıcı Berkay’a kafa atarak burnunu kırması ve hastanede silah çekerek tehdit etmesi iddiasına ilişkin Berkay’ın avukatı savcılığa başvurarak Turan’ın tutuklanmasını talep etti.

Avukat Ayşegül Mermer savcılığa sunduğu dilekçede, Arda Turan’ın, “Genel güvenliği kasten tehlikeye sokmak, silahlı tehdit, ruhsatsız silah taşıma ve bulundurma ve sözlü taciz” suçlarını işlediği belirtilerek tutuklu yargılanması talep edildi.


Ne olmuştu?

Şarkıcı Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin geçen gece Emirgan’daki bir gece kulübünde yaşanan olayla ilgili konuşmuş, mekanda arkadaşlarıyla eğlenen Başakşehirli futbolcu Arda’nın kendisinin koluna dokunarak, “Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın” dediğini söylemişti.

“Kendine gel”

Turan’a “Ne diyorsun kendine gel” diye seslendiğini aktaran Şahin, bunu eşi Berkay’ın duyması üzerine Turan’ın kulağına eğilip, “Eşimi gönderiyorum şimdi erkek erkeğe konuşacağız” dediğini aktarmıştı. Bundan sonra Turan’ın Berkay’a saldırdığı öne sürülmüştü.


Hasteneye silahla gitti

Arda’nın saldırısından sonra hastaneye kaldırılan şarkıcı Berkay için ameliyat kararı alınmıştı. Berkay’ın eşi Özlem Şahin, Arda’nın eşi Aslıhan Doğan’ı arayarak yaşananları anlattığını; bunun ardından Turan’ın yanına silah alarak, hastaneye Berkay’ın yanına gittiğini ve burada, “Ben senin karın olduğunu bilmiyordum. Öldür beni, çok pişmanım. Ben çok büyük öküzlük ettim. Özür dilerim” dediğini öne sürmüştü.

Taciz olsa görürdüm


Arda ile Berkay arasında gerçekleşen kavga sırasında olay yerinde bulunan futbolcu Burak Yılmaz, ifadesinde “Taciz olsaydı görürdüm” diyerek yakın arkadaşı Arda’yı savunmuştu.

Astroloji: 15 – 21 Ekim haftalık burç yorumları