Closer – Sevgi Neden Yetmez? tiyatro oyunu UNIQ Hall’de

Sezonun iddialı yapımlarından İkincikat prodüksiyonu ‘Closer – Sevgi Neden Yetmez?’ 26 Ekim’de UNIQ Hall’de tiyatro severlerle buluşacak.

Closer - Sevgi Neden Yetmez? tiyatro oyunu UNIQ Hall'de

İstanbul’un en büyük sahnesi UNIQ Hall’de tiyatro tutkunlarının karşısına çıkmaya hazırlanan ‘Closer – Sevgi Neden Yetmez?’ oyunu sezonda fırtına gibi esmeye hazırlanıyor.

Patrick Marber’in aynı adlı eserinden sinemaya uyarlanan oyun şimdi de Cengiz Bozkurt yönetmenliğinde tiyatro sahnesinde. Cansel Elçin, Pelin Akil, Serhan Onat ve Zeynep Tuğçe Bayat, Marber’in incelikle işlediği karakterlere hayat vererek seyircisine muhteşem bir deneyim yaşatacak.


1997 yılındaki prömiyerinden bu yana yazarın en ilgi gören oyunlarından biri olan Closer tesadüfi bir şekilde birbirleriyle yolları kesişen dört kentli insanın ilişkilerini ele alıyor.

2004 yılında Julia Roberts, Natalie Portman gibi usta oyuncularla beyazperdeye uyarlanan ve 49 dalda ödüle aday gösterilen oyun, İkincikat prodüksiyonu ile 26 Ekim akşamı sezona merhaba diyecek.

Sezon boyu UNIQ Hall’de sahnelenecek ‘Closer – Sevgi Neden Yetmez?’ oyununun biletlerine biletix.com adresinden, oyun ile ilgili tüm bilgilere de uniqistanbul.com adresinden ulaşılabiliyor.

Closer - Sevgi Neden Yetmez? tiyatro oyunu UNIQ Hall'de

Closer oyun künyesi:

Yazan: PATRICK MARBER
Çeviren: DR. NURAY ÖNOĞLU
Yöneten: CENGİZ BOZKURT
Dekor & Işık Tasarım: CEM YILMAZER

Müzik: EDA ER
Dijital Tasarım: DECOL

Kostüm: TALEH ALİYEV
Oyuncular: CANSEL ELÇİN, PELİN AKİL, SERHAN ONAT, ZEYNEP TUĞÇE BAYAT

Fotoğraf: DİLEK KELEŞ

Afiş Tasarım: GALİP AKSULAR
Yapım: İKİNCİ KAT

Temsilci: TOLGA GÜLERYÜZ


Reji Asistanları: ALİ KARA, BERDA AKAR, MELTEM COŞKUN

Astroloji: Boğa burcunda Dolunay burçları nasıl etkileyecek?


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.