Ekrem İmamoğlu’na Beylikdüzü’nde sevgi seli

Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü’ndeki Beylik Pazarı esnafıyla bir araya geldi. Vatandaşın ve pazar esnafın yoğun ilgisi ile karşılandı.

YSK’nın kesin olmayan resmi sonuçlarına göre İstanbul yarışını önde bitiren Ekrem İmamoğlu, önceki dönem belediye başkanlığı yaptığı Beylikdüzü’nde Beylik Pazarı’nı ziyaret etti.

Pazardaki tezgahları gezen İmamoğlu, vatandaşların ve pazar esnafının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Yüzlerce vatandaşın arasında kalan İmamoğlu, çareyi patates-soğan tezgahına çıkmakta buldu. Kendisine gösterilen yoğun sevgi nedeniyle duygulandığı ve konuşmakta zorlandığı görüldü.


Ekrem İmamoğlu beylikdüzü beylik pazarı ziyareti

“Beni çok duygulandırıyorsunuz, size layık olacağım”

Burada vatandaşlara hitap eden İmamoğlu şöyle konuştu:

“Hepinize teşekkür ediyorum. Burası benim evim. Hakkınızı helal edin. Göreceksiniz hizmetimin her anında size layık olacağım. Allah hepinizi korusun. Beni çok duygulandırıyorsunuz. Sevginize, yüreğinize sağlık. Her şey güzel olacak.”

Kendisine gösterilen yoğun sevgi nedeniyle duygulanan ve konuşmakta zorlanan İmamoğlu, “Söz veriyorum. İlk Beylikdüzü ile buluşacağım, anlaşıldı. Birbirimizi çok özledik. Hakkınızı helal edin” diye konuştu.


İmamoğlu, daha sonra vatandaşlarla fotoğraf çektirdi. Pazar yeri esnaf ziyaretini, yaşanan yoğunluk nedeniyle yarıda kesen İmamoğlu, alandan zorlukla ayrılabildi.

Ekrem İmamoğlu beylikdüzü beylik pazarı ziyareti

Devletin memurundan ahlaksız sözler; CHP suç duyurusunda bulundu