Devlet Bahçeli mide bulantısı şikayetiyle hastaneye kaldırıldı

Milliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli hastaneye kaldırıldı. MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Bahçeli’nin sabah mide bulantısı şikayetiyle hastaneye gittiğini söyledi. 

Devlet Bahçeli mide bulantısı şikayetiyle hastaneye kaldırıldı

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Ankara’da Başkent Hastanesi önünde açıklama yaptı. Yalçın, MHP lideri Devlet Bahçeli’nin sabah saatlerinde mide bulantısı şikayetiyle hastaneye müracaat ettiğini açıkladı.

Semih Yalçın, sosyal medyada yayılan beyin kanaması ve kalp rahatsızlığı iddialarını yalanlayarak; Bahçeli’nin bu konularda herhangi bir sorunu olmadığını, endişelenecek bir şey olmadığını söyledi.


Halen hastanede Devlet Bahçeli’nin sağlık taramalarının yapıldığı; gece hastanede müşahede altında tutulup tutulmayacağı konusunda doktorların karar vereceği belirtildi.

MHP lideri Devlet Bahçeli, 2016 yılında özel bir hastanede kalp ameliyatı olmuştu.

Güncelleme: Bahçeli taburcu edildi

Üst solunum yolu enfeksiyonuna bağlı olarak ateş yükselmesi sonucu hastaneye getirilen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yürüyerek taburcu oldu. Bahçeli, geçmiş olsun dileklerine karşılık, “Sağ olun, teşekkür ederim” dedi.

Bahçeli’nin Özel Kalem Müdürü Murat Çeliker, kişisel sosyal medya hesabı Twitter’dan yaptığı açıklamada, MHP liderinin sağlık durumuna ilişkin bilgi verdi. Bahçeli’nin üst solunum yolu enfeksiyonuna bağlı olarak ateş yükselmesi sonucu hastaneye getirildiğini söyleyen Çeliker, kontrol altına alındığını ve sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı. Öte yandan Çeliker, Bahçeli’nin selamlarını iletti.

Sağlık Bakanı: Bahçeli’nin tedavisi evde devam edecek

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, AKP Grup Başkanvekilleri Naci Bostancı ve  Mehmet Muş, Bahçeli’nin bulunduğu hastaneye geldi.

Bahçeli’nin doktorlarından bilgi alan Bakan Koca, “Bahçeli’yi ziyaret ettim. Hastanede yatışının zorunlu olduğu bir durum yok.Üst solunum yolu enfeksiyonuna ilişkin tedavi uygulandı. Genel durumu iyi, evde tedavisi devam edecek. Bir sorun yok, enfeksiyon. Kendisi zaten ayakta, konuşabiliyor” diye konuştu.


Hastane çıkışının ardından evine gitmesi beklenen Bahçeli’nin MHP Genel Merkezi’ne gittiği öğrenildi.

Kamuda yönetici araçlarında çakar lamba kullanılması yasaklanıyor


İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.