Xiaomi Mi Store Ankamall AVM mağaza açılışında izdiham!

Xiaomi’nin Ankara’da açacağı yeni mağazasının açılışı, yoğun ilgi sebebi ile gerçekleştirilemedi. Açılış, daha ileri bir tarihte gerçekleşecek.

Ülkemizde başarılı ürünlere sunduğu uygun fiyat politikası ile dikkat çeken Xiaomi, Evofone bünyesindeki 4. mağazasını Ankara’da açacağını duyurmuştu. Bugün gerçekleştirilmesi beklenen yeni Xiaomi mağaza açılışının, yaşanan yoğun ilgi nedeniyle çıkan izdihamdan dolayı ertelenmesine karar verildi.

Vatandaşların yoğun ilgilisiyle karşılaşan yetkililer, mağazayı geçici bir süre ile kapattı. Ancak yakın zamanda yapılacak açıklamayla açılış kampanyalarının devam edeceği söylendi.


Çevik kuvvetten destek istendi

Xiaomi’nin Ankamall AVM’de açılışına özel ilk 500 kişiye akıllı saat, kulaklık, hoparlör verileceği duyurulunca yaşanan izdiham yüzünden az kalsın facia yaşanıyordu.

Mağazanın açılışa özel ilk 500 kişiye akıllı saat, kulaklık, hoparlör vereceğini duyurmasının ardından binlerce kişi açılışa akın etti. Güvenlik yetersiz kalınca çevik kuvvet ekiplerinden yardım istendi. Yaşanan yoğunluk nedeniyle açılış iptal edildi.

ŞOK GÖRÜNTÜLER!

Ankara AnkaMall’daki Xiaomi mağaza açılışı ertelendi

Ankamall AVM’de açılması planlanan yeni Xiaomi mağazası, ilk açılışına özel çeşitli kampanyalar sunarak binlerce kişinin ilgisini çekmişti. Mağazanın alabileceği kapasitenin çok üstünde insanın akın ettiği yeni mağaza açılışı, Xiaomi’nin Instagram üzerinden yaptığı bir açıklamayla iptal edildi.

xiaomi ankara ankamall açılış rezaleti

Xiaomi tarafından yapılan açıklamada, “Açılışımız yaşanan aşırı izdiham nedeniyle iptal edilmiştir. Açılışa özel kampanyalarımız 15 gün boyunca geçerli olacak şekilde tekrar organize edilip, bu konu ile ilgili ikinci bir duyuru yapılacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.” sözlerine yer verildi.

Xiaomi ankara açılış


Yapılan açıklamaya göre açılışa özel belirlenen kampanyalar 15 gün boyunca olacak şekilde yeniden organize edilecek. Onlarca akıllı telefon ve diğer teknolojik cihazlarda indirim yaparak Ankara’ya adım atmaya hazırlanan Xiaomi, beklediğinden çok daha büyük bir ilgiyle karşılaşmış görünüyor.

Xiaomi, Apple’ı yakaladı; Oppo geride bıraktı!