Erdoğan, Hande Yener ve Demet Akalın’ı kabul etti

Aralarındaki küslüğün bitmesinin ardından herkesin yeni bir proje beklediği Hande Yener ve Demet Akalın, 2019’un son günlerinde gerçekleştirdekileri bir ziyaret ile takipçilerini şaşırttı. Herkesin düet ya da konser beklediği Yener ve Akalın, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Dolmabahçe’deki çalışma ofisinde ziyaret etti.

Erdoğan, Hande Yener ve Demet Akalın kabul etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hande Yener ve Demet Akalın’ı kabul etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dolmabahçe Çalışma Ofisinde ünlü sanatçı Hande Yener ve Demet Akalın’ı kabul etti. İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un da hazır bulunduğu kabulde sanatçılar çocuk istismarına ve kadına şiddete karşı hazırlayacakları sosyal sorumluluk projesi için Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan destek istedi. Kabulde Yener ve Akalın, çocuk istismarı ve kadına şiddete karşı yer alacakları sosyal sorumluluk projesi hakkında, Erdoğan’a bilgi verdi.


Kıyafet tercihleri çok konuşuldu

İkilinin ziyareti sonrasında, çekilen fotoğraflar sosyal medyada günün konusu olurken Demet Akalın’ın sade tercihi takipçilerinin gözünden kaçmadı. Tepeden tırnağa siyahlar içerisinde bir kıyafet tercih eden Akalın’ın herhangi bir yerinde marka logosuna rastlanmazken benzer bir tarz tercih eden Hande Yener’in alüminyum rengi eteği öne çıktı.

Çılgın sahne kıyafetleriyle kendisinden söz ettiren Hande Yener’in etek rengi tercihi ne kadar mazbut bir giyim tarzı seçmiş olsa da farkını ortaya koyduğu şeklinde yorumlandı.

Erdoğan, Hande Yener ve Demet Akalın'ı kabul etti

“Muhteşem bir görevi için”


Sanatçılara yapımcı Polat Yağcı ile Akalın’ın eşi Okan Kurt da eşlik etti. Yağcı, Instagram hesabından ziyarete ilişkin yaptığı paylaşımda; “Herkes ‘Hande ve Demet ne yapacaklar? Birlikte ilk fotoğrafı bir reklam kampanyası mı yoksa konser için mi verecekler? Ya da bir düet mi?’ diye düşünürken bugün muhteşem bir görev için bir araya geldiler. Hande ve Demet’le birlikte çocuk istismarına, kadına şiddete karşı büyük bir sosyal sorumluluk projesi için Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret ettik. Umarım bu ilk adım büyüyerek yayılır ve bir nebze olsun bu konuda fayda sağlayabilirsek ne mutlu bize.” ifadelerini kullandı.

Erdoğan’dan asgari ücret açıklaması: Bugüne kadar işçimizi ezdirmedik


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.