Vatandaş Erdoğan’a seslendi: Çoluğum çocuğum aç!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti grup toplantısında konuştuğu sırada bir kişi, “Çoluk çocuğum aç. Bana yardım edin” diye seslendi. Görevliler tarafından susturuldu.

Vatandaş Erdoğan seslendi: Çoluğum çocuğum aç!

Vatandaş Erdoğan’a seslendi: Çoluğum çocuğum aç!

AKP Genel Başkanı Erdoğan, partisinin grup konuşmasında “Şubat sonun kadar rejimi gözlem noktalarımızın dışına çıkartmakta kararlıyız” dedi. FETÖ’nün siyasi ayağı tartışmalarına da değinen Erdoğan, Kılıçdaroğlu’nu suçladı.


AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Meclis Grup toplantısında konuştu.

Erdoğan, İdlib krizi konusunda “Rejim güçlerinin ateşi sonucu İdlib’de şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Rejim saldırıları nedeniyle İdlib’de Şehit sayısı 14’ü yaralı sayısı 45’i buldu,” dedi. Erdoğan, “Bu süreçte gözlem noktalarındaki veya diğer yerlerdeki askerlerimize en küçük bir zarar gelmesi halinde idlib’te Soçi muhtırası ile sınırlı kalmadan rejim güçlerini her yerde vuracağımızı buradan ilan ediyorum,” ifadelerini kullandı.

FETÖ’nün siyasi ayağı tartışmalarına da değinen Erdoğan, “FETÖ’nün siyasi ayağı Kemal Kılıçdaroğlu kendisi ve ekibidir. Şimdi ne için böyle olduğunu tüm delilleriyle anlatacağım,” hazırlattığı bir belgeseli izletti. Erdoğan, “FETÖ Kılıçdaroğlu’nun yatak odasına girmiş” dedi.

Çocuklarım aç diye seslenen kişi susturuldu

Erdoğan’ın konuştuğu sırada işsiz olduğunu söyleyen bir yurttaş ise bağırarak sorunlarını anlatmaya çalıştı.

Bağıran kişi, “Sayın Cumhurbaşkanım… 15 Temmuz’a katıldım diye beni işimden gücümden ettiler. Çoluğum çocuğum aç. Bana yardım edin. Mahkeme kararını tanımıyorlar” diye seslendi.

AK Parti grup toplantısında bağıran kişi görevliler tarafından susturuldu.


İşte o görüntüler:

Erdoğan: Askerimize zarar gelirse rejim güçlerini her yerde vuracağız