Diyanet İşleri Başkanı Erbaş’tan Bahar Kalkanı Harekatı için Fetih Suresi

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, “Bahar Kalkanı Harekâtı için sabah namazında tüm camilerde Fetih Suresi okunacak” dedi.

Diyanet İşleri Başkanı: Bahar Kalkanı Harekatı için tüm camilerde Fetih Suresi okunacak

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, dün akşam saatlerinde Twitter’deki hesabından yaptığı paylaşımda Bahar Kalkanı Harekatı’nın zafere ulaşması için tüm camilerde sabah namazında Fetih Suresi okunacağını belirterek şu ifadeleri kullandı:

“Kahraman Mehmetçiğimizin başlattığı #BaharKalkanı Harekâtı’nın zaferle sonuçlanması için tüm camilerimizde sabah namazında Fetih Suresi okunacak, ordumuza ve milletimize dua edilecektir. Milletimizi sabah namazında tüm camilerimize duaya bekliyoruz.


Bahar Kalkanı Harekâtı’nda kahraman Mehmetçiğimize muvaffakiyetler diliyor; Yüce Rabbim’den şanlı ordumuzu, nusretiyle ve kudretiyle her daim muzaffer kılmasını niyaz ediyorum.”


Erbaş, bugün yaptığı paylaşımda da “#BAHARKALKANIHarekatı’nın zaferle sonuçlanması için tüm camilerde sabah namazında Fetih Suresi okuduk, dua ettik. Vatanımızın güvenliği, milletimizin huzuru, bölgemizde barış ve selametin temini için harekat başlatan şanlı ordumuza nusretinle, kudretinle yardım eyle Allahım!” ifadelerini kullandı.

Putin’den flaş savaş açıklaması