AKP ve MHP’nin yenilenmesini engellediği Ankara’nın içme su boruları

Ankara’da AKP ve MHP’nin yenilenmesini engellediği asbestli ve paslı içme su boruları görüntüleri pes dedirtti! Mansur Yavaş, kredi talebi reddedilince “Allah size muhtaç etmesin!” diyerek tepki göstermişti.

AKP ve MHP yenilenmesini engellediği Ankara içme su boruları

AKP ve MHP’nin yenilenmesini engellediği Ankara’nın içme su boruları görüntüleri paylaşıldı.

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi toplantısında Mansur Yavaş’ın 13 ilçede boruların yenilenmesi için kredi talebi AKP ve MHP’li üyelerin oylarıyla reddedilmişti.


BELTAŞ Genel Müdür Yardımcısı Alparslan Yılmaz Saray İttifakı’nın yenilenmesini engellediği boruların fotoğrafını “Ankaralıya layık görülen su boruları” diyerek paylaştı.

ankara asbestli paslı içme su boruları

ankara asbestli paslı içme su boruları

Su borularının yenilenmesi için kredi talebi reddedilen Mansur Yavaş: Allah size muhtaç etmesin

Olağanüstü toplanan Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi’nde eskiyen su borularının yenilenmesi için kredi yetki talebinde bulunan Mansur Yavaş, bu önerisinin reddedilmesi üzerine AK Parti ve MHP sıralarına “Allah size muhtaç etmesin” sözleriyle çıkıştı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, “Halk sağlığı için acil” dediği eskiyen su borularının yenilenmesi için kredi talebi AK Parti ve MHP oylarıyla reddedilince, “Allah size muhtaç etmesin” diyerek tepki gösterdi.

“Fantezi şeylere para yatırmıyoruz!”

Konunun Temmuz ayına ertelenmesine tepki gösteren Yavaş, “Ne zaman başlayacağız buna? Ne zaman bitecek? İnsanlar daha ne kadar devam edecek zehirli su içmeye? Gölbaşı’na yapacağımız hat da eskidi. Eğer bir patlarsa Gölbaşı tam 1 ay susuz kalır. Fantezi şeylere para yatırmıyoruz. Toplum sağlığıyla direkt alakası var. 25 milyon nüfusla alakası var” diye konuştu.

“Allah size muhtaç etmesin!”


Bir hayli sinirlendiği gözlenen Yavaş, konuşmasının devamında AK Parti ve MHP sıralarına dönerek “Allah size muhtaç etmesin” ifadelerini kullanmıştı.

Fatih Altaylı, Sevda Noyan’ın şaşırtıcı geçmişini anlattı!