Vatandaşlar AKP kongresine isyan etti: Onlara her şey serbest, bize yasak

Bu dönemde kongre yapılmasını doğru bulmadığını söyleyen bir yurttaş “Onlara her şey serbest, bize yasak. Onların yüzünden hastalıktan kurtulamıyoruz.” dedi.

Vatandaşlar AKP kongresine isyan etti: Onlara her şey serbest, bize yasak

Video aşağıda – Vatandaşlar AKP kongresine isyan etti: Onlara her şey serbest, bize yasak!

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında 3. pik uyarıları yapılırken AKP 7. Olağan Büyük Kongresi düzenlendi.


TELE1 Muhabiri Engin Açar, koronavirüs salgını döneminde tıklım tıklım AKP kongresi yapılmasını sokağa sordu.

Bir yurttaş “Şehir dışından gelenler maskesiz, halay çekiyorlar. Yok bu süreci yönetemiyorlar” derken bir başka yurttaş ise “Balık baştan kokar” sözüyle tepki gösterdi.


Rizeli bir yurttaş ise “Bu millet 15 Temmuz’da senin yanında durdu ama senin de vatandaşının yanında durman gerekiyor” ifadelerini kullandı. (TELE1)

Video – Vatandaşlar AKP kongresine isyan etti: Onlara her şey serbest, bize yasak

AKP’li seçmen: Tayyip’in olduğu yerde korona bile olmuyor!


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.