Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi’yle dalga geçerek sosyal yardım alanları aşağıladı!

Başakşehir Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nde görev yapan bir personelin, Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi ile dalga geçerek ihtiyaç sahibi insanları aşağıladığı skandal görüntüler ortaya çıktı!

sosyal yardım alanları

Video aşağıda – Sosyal medyada Başakşehir Belediyesi’nde Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğünde görevli Fatma Yüksel isimli kadının 23 Nisan nedeniyle bir video yayınladığı, ilgili videoda Atatürk’ün gençliğe hitabesi ve sosyal yardım alan vatandaşlarla ilgili ifadeleri büyük tepki çekti.

Personelin ‘psikolojik tedavi gördüğü’ belirtildi

Çorlu Haber isimli internet sayfasında ilk kez yayınlanan görüntülerin ardından Başakşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada; söz konusu personelin psikolojik tedavi gördüğü, içinde bulunduğu psikolojik ve ruhsal rahatsızlığından istifade ederek çekilen videonun bir başka personel tarafından kendisinden izinsiz kullanıldığı, ilgili personel hakkında suç duyurusunda bulunulduğu kaydedildi.


Başakşehir Belediyesi’nden açıklama:

başakşehir belediyesi

İşte o skandal görüntüler:

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 


İndigo Dergisi (@indigodergisi)’in paylaştığı bir gönderi

Fatih Altaylı: Bu program izleyicilerin beklentisini karşılamak için değil, Soylu’nun ittifak içi mesajlarını verebilmesi için istenmişti besbelli


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.