Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi’yle dalga geçerek sosyal yardım alanları aşağıladı!

Başakşehir Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nde görev yapan bir personelin, Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi ile dalga geçerek ihtiyaç sahibi insanları aşağıladığı skandal görüntüler ortaya çıktı!

sosyal yardım alanları

Video aşağıda – Sosyal medyada Başakşehir Belediyesi’nde Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğünde görevli Fatma Yüksel isimli kadının 23 Nisan nedeniyle bir video yayınladığı, ilgili videoda Atatürk’ün gençliğe hitabesi ve sosyal yardım alan vatandaşlarla ilgili ifadeleri büyük tepki çekti.

Personelin ‘psikolojik tedavi gördüğü’ belirtildi

Çorlu Haber isimli internet sayfasında ilk kez yayınlanan görüntülerin ardından Başakşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada; söz konusu personelin psikolojik tedavi gördüğü, içinde bulunduğu psikolojik ve ruhsal rahatsızlığından istifade ederek çekilen videonun bir başka personel tarafından kendisinden izinsiz kullanıldığı, ilgili personel hakkında suç duyurusunda bulunulduğu kaydedildi.


Başakşehir Belediyesi’nden açıklama:

başakşehir belediyesi

İşte o skandal görüntüler:

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 


İndigo Dergisi (@indigodergisi)’in paylaştığı bir gönderi

Fatih Altaylı: Bu program izleyicilerin beklentisini karşılamak için değil, Soylu’nun ittifak içi mesajlarını verebilmesi için istenmişti besbelli