Sokak röportajı: Yaşamdan soğudum, Cumhurbaşkanı sadece bir gün bizim hayatımızı yaşasın

Sokak röportajı: Üniversiteli çocuğuma aylarca ev arayıp 3 bin liraya bodrum kat buldum; Cumhurbaşkanı sadece bir gün bizim hayatımızı yaşasın!

Sokak röportajı

Sokak röportajı: Bir vatandaş, üniversiteli çocuğunun oturması için aylarca ev aradığını ve sonunda 3 bin liraya bodrum katta bulduğunu ifade ederek Cumhurbaşkanı Erdoğan için “Kendisi acaba geçinebilir miydi bizim durumumuzda olsaydı. Sadece bir gün bizim hayatımızı yaşasın. Kendi de geçti o dönemlerden” dedi.

“Yaşamaktan soğudum. Yaşamdan soğudum, yaşamaktan nefret ediyorum” diyen kadın “Çocuğuma gelecek düşünemiyorum. İş imkanları zaten olmayacak onu da biliyoruz. Boşa masraf yapıyoruz. Asgari ücretle yaşayan insanların hayatını yaşasınlar. Şu an gerçekten riskteyiz, para yok pul yok. Gelecek yok, hiçbir şey yok!” diye konuştu.Diğer bir vatandaş da “Halk her gün isyan ediyor ama bu ekranlara yansımıyor. Her şey günlük güneşlikmiş gibi görünüyor. Fakat öyle değil! Yemin ediyorum cebimizdeki paranın hesabını yapmaktan bıktık artık” ifadelerini kullandı.(Kaynak: YOL TV)

Sokak röportajı: Benim başkanım Erdoğan çalıyorsa da alnı secdeye gidiyor