BingX sosyal “feed” özelliği: Küresel Ticaret Topluluğu’nda kolay etkileşim!

Sosyal kripto borsa platformu BingX, sosyal “Feed” özelliğini resmen duyurdu. Amaç, global yatırımcıların en son piyasa trendlerini gerçek zamanlı olarak tartışmaları ve yatırım fikirlerini paylaşmaları için bir platform sağlamak.

bingx feed

BingX, tüccarları ve yatırımcıları birbirine bağlama vizyonuna sahip bir sosyal yatırım kripto borsasıdır. BingX’in ticaret topluluğu, yatırım sürecinde sosyal özelliklerin önemini vurguluyor. Bu sebeple şirket, geri bildirimlere yanıt olarak Feed özelliğini başlattı. Böylece yatırımcılar daha şeffaf ve esnek bir deneyime sahip olacak.

BingX Feed özelliği, profesyonel yatırımcıların kripto piyasası hakkındaki görüşlerini paylaşmalarına ve yayınlamalarına imkan verecek. Bu özellik ile kullanıcılar daha hızlı bilgi alışverişi yapabilecek, bilgiyi dağıtabilecek ve yatırım stratejilerini birbirlerinden öğrenebilecekler.

Feed özelliği aynı zamanda yatırımcılara, yatırım stratejilerine ve dünyanın en iyi yatırımcılarının gerçek düşüncelerine dair bir pencere açıyor. BingX Feed, yatırımcıların gerçek zamanlı yorumları okunması kolay grafik mesajlar biçiminde ileterek kullanıcıların küresel kripto finans piyasasındaki en son gelişmelerden, en yoğun olanlarından haberdar olmalarını sağlıyor. İşlev, kripto haber güncellemelerini, teknik analizleri ve piyasayı yönlendiren önemli olaylara ilişkin perspektifleri içeriyor, ancak bunlarla da sınırlı değil.

Bu özelliğin başlatılması, kripto varlık yatırımının akıllı ve profesyonelleştirilmiş bir şekilde geliştirilmesini teşvik ederken; daha fazla yeni gelen yatırımcının kar elde etmesine ve öz değer kazanmasına yardımcı olacak.

BingX bu yeni özelliği ile kullanıcılara faaliyetlerini sergilemek ve başkalarıyla etkileşimde bulunmaları için daha fazla fırsat sunuyor. Böylece kullanıcılar küresel piyasayı daha iyi anlamış olarak kar elde edebilecekler. Coğrafi kısıtlamalar, zaman ve diğer ilgili faktörler nedeniyle her yatırımcının piyasayı anlayışı biraz sınırlı olabilir. Ancak iletişim yoluyla bilgi alışverişi ve kaynak paylaşımı gerçekleştirilebilir.

Yatırım deneyimi söz konusu olduğunda, oyunda daha uzun süre kalan profesyonel yatırımcılar, ortalama bir yatırımcıdan daha doğru bir stratejiye sahip olması muhtemeldir. Bu deneyimler risk yönetimi ve ortalama bir kullanıcıyı eğitmek için oldukça faydalıdır.

BingX İletişim Müdürü Elvisco Carrington şöyle konuştu:

“BingX’in kripto topluluğunu yakınlaştırmak için yönlendirilen farklı yolları keşfetmeye devam etmesi şart ve biz de bunu yapıyoruz. Kripto alanı hızlı bir şekilde hareket ediyor ve sonuç olarak, yatırımcıların olan biten her şeye ayak uydurması biraz zor olabilir. Bilgi güçtür ve yatırımcılarımızın ve kullanıcılarımızın iyi bilgilendirilmesini ve birbirleriyle etkileşime girebilmelerini istiyoruz. Feed, kullanıcıların etkileşim şeklini değiştirerek bilgileri kullanıcılar için daha erişilebilir hale getirecek.”

BingX, sosyal akışı (Feed) hayata geçirmeden önce; dünyanın dört bir yanındaki yüksek kaliteli tüccarların ve yatırımcıların profesyonel hizmetler ve anlamlı sosyal ilişkiler kurmalarına yardımcı olmayı amaçlayan küresel ticaret sosyal ağ planını başlattı. Program, yatırımcıların daha fazla global görünürlük, trafik kaynaklarından yönlendirmeler, tek hizmet geliri ile daha yüksek komisyonlar ve ayrıca rastgele kutu ödülleri ile birlikte erken erişim için daha kullanışlı ve ilginç yeni sosyal özellikler kazanmalarını sağlıyor.

BingX Hakkında

2018 yılında kurulan BingX, sezgisel sosyal ticaret özelliklerine sahip kullanıcı merkezli ve açık bir ekosistem sağlayan küresel bir dijital varlık, spot ve türev yatırım platformudur. Tüm kripto para sektörünü zenginleştirmek için oluşturulan BingX, kullanıcıların BTCETH ve TRX gibi favori varlıkları takas etmeleri için emniyetli, güvenilir ve kullanıcı dostu bir mekandır.