BingX sosyal “feed” özelliği: Küresel Ticaret Topluluğu’nda kolay etkileşim!

Sosyal kripto borsa platformu BingX, sosyal “Feed” özelliğini resmen duyurdu. Amaç, global yatırımcıların en son piyasa trendlerini gerçek zamanlı olarak tartışmaları ve yatırım fikirlerini paylaşmaları için bir platform sağlamak.

bingx feed

BingX, tüccarları ve yatırımcıları birbirine bağlama vizyonuna sahip bir sosyal yatırım kripto borsasıdır. BingX’in ticaret topluluğu, yatırım sürecinde sosyal özelliklerin önemini vurguluyor. Bu sebeple şirket, geri bildirimlere yanıt olarak Feed özelliğini başlattı. Böylece yatırımcılar daha şeffaf ve esnek bir deneyime sahip olacak.

BingX Feed özelliği, profesyonel yatırımcıların kripto piyasası hakkındaki görüşlerini paylaşmalarına ve yayınlamalarına imkan verecek. Bu özellik ile kullanıcılar daha hızlı bilgi alışverişi yapabilecek, bilgiyi dağıtabilecek ve yatırım stratejilerini birbirlerinden öğrenebilecekler.

Feed özelliği aynı zamanda yatırımcılara, yatırım stratejilerine ve dünyanın en iyi yatırımcılarının gerçek düşüncelerine dair bir pencere açıyor. BingX Feed, yatırımcıların gerçek zamanlı yorumları okunması kolay grafik mesajlar biçiminde ileterek kullanıcıların küresel kripto finans piyasasındaki en son gelişmelerden, en yoğun olanlarından haberdar olmalarını sağlıyor. İşlev, kripto haber güncellemelerini, teknik analizleri ve piyasayı yönlendiren önemli olaylara ilişkin perspektifleri içeriyor, ancak bunlarla da sınırlı değil.

Bu özelliğin başlatılması, kripto varlık yatırımının akıllı ve profesyonelleştirilmiş bir şekilde geliştirilmesini teşvik ederken; daha fazla yeni gelen yatırımcının kar elde etmesine ve öz değer kazanmasına yardımcı olacak.

BingX bu yeni özelliği ile kullanıcılara faaliyetlerini sergilemek ve başkalarıyla etkileşimde bulunmaları için daha fazla fırsat sunuyor. Böylece kullanıcılar küresel piyasayı daha iyi anlamış olarak kar elde edebilecekler. Coğrafi kısıtlamalar, zaman ve diğer ilgili faktörler nedeniyle her yatırımcının piyasayı anlayışı biraz sınırlı olabilir. Ancak iletişim yoluyla bilgi alışverişi ve kaynak paylaşımı gerçekleştirilebilir.

Yatırım deneyimi söz konusu olduğunda, oyunda daha uzun süre kalan profesyonel yatırımcılar, ortalama bir yatırımcıdan daha doğru bir stratejiye sahip olması muhtemeldir. Bu deneyimler risk yönetimi ve ortalama bir kullanıcıyı eğitmek için oldukça faydalıdır.

BingX İletişim Müdürü Elvisco Carrington şöyle konuştu:

“BingX’in kripto topluluğunu yakınlaştırmak için yönlendirilen farklı yolları keşfetmeye devam etmesi şart ve biz de bunu yapıyoruz. Kripto alanı hızlı bir şekilde hareket ediyor ve sonuç olarak, yatırımcıların olan biten her şeye ayak uydurması biraz zor olabilir. Bilgi güçtür ve yatırımcılarımızın ve kullanıcılarımızın iyi bilgilendirilmesini ve birbirleriyle etkileşime girebilmelerini istiyoruz. Feed, kullanıcıların etkileşim şeklini değiştirerek bilgileri kullanıcılar için daha erişilebilir hale getirecek.”

BingX, sosyal akışı (Feed) hayata geçirmeden önce; dünyanın dört bir yanındaki yüksek kaliteli tüccarların ve yatırımcıların profesyonel hizmetler ve anlamlı sosyal ilişkiler kurmalarına yardımcı olmayı amaçlayan küresel ticaret sosyal ağ planını başlattı. Program, yatırımcıların daha fazla global görünürlük, trafik kaynaklarından yönlendirmeler, tek hizmet geliri ile daha yüksek komisyonlar ve ayrıca rastgele kutu ödülleri ile birlikte erken erişim için daha kullanışlı ve ilginç yeni sosyal özellikler kazanmalarını sağlıyor.

BingX Hakkında

2018 yılında kurulan BingX, sezgisel sosyal ticaret özelliklerine sahip kullanıcı merkezli ve açık bir ekosistem sağlayan küresel bir dijital varlık, spot ve türev yatırım platformudur. Tüm kripto para sektörünü zenginleştirmek için oluşturulan BingX, kullanıcıların BTCETH ve TRX gibi favori varlıkları takas etmeleri için emniyetli, güvenilir ve kullanıcı dostu bir mekandır.

Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.