Sosyal yatırım platformu Bingbon, BingX ismiyle yeniden markalaştı

Popüler sosyal yatırım ve kripto para platformu Bingbon, BingX marka ismini alarak tüm kurumsal yapısının yenilenmesini tamamladı!

BingX

Yeni ticari markanın benimsenmesi, son yıllarda dijital varlık endüstrisindeki en iyi otomatik yatırım kopyalama platformlarından biri olarak ün yapan borsa için önemli bir büyüme dönemine dikkatleri çekiyor.

Şimdi BingX olarak bilinen şirket, yenilikçi sosyal yatırım çözümleri aracılığıyla açık değer aktarımını hızlandırmaya; erişilebilir ve ilgi çekici bir kripto yatırım deneyimini güçlendirmeye devam etmeyi hedefliyor.

Platform, yeni bir takma adın yanı sıra, bu noktaya kadar Bingbon’un mirasını temsil eden yeni bir logo da ortaya çıkardı. Güncellenen logosu ile BingX, kendisini gelişmiş bir kullanıcı deneyiminin keyfini çıkarmak için en iyi yer olarak konumlandırırken; kripto para yatırımının geleceğindeki bir sonraki aşamayı da müjdeliyor.

BingX isminin ortaya çıkmasında uzun süre yer alan düşünme süreçleri ve ciddi planlamalar yapıldığına dikkat çeken İletişim Müdürü Elvisco Carrington, “Yankılanan ve zamanın ötesine geçebilen; sürekli değişen kripto iklimine uyum sağlayabilen ve uluslararası toplumun, özellikle de hedef topluluğumuz için – yeni başlayanlardan kripto OG’lere (yatırım profesyonellerine) kadar her türlü kullanıcı için sindirmesi oldukça kolay bir isim.” diyor ve sözlerine şöyle devam ediyor:

“Unutulmaması gereken şey, BingX’in ciddiyet sinyali vermesidir. Üst düzey kripto medyası, kripto gazetecileri, paydaşları ve potansiyel yatırımcılar gibi kullanıcıların ve çıkar gruplarının aklında hiçbir şüphe veya belirsizlik bırakmadan borsamızın en iyi borsalardan biri olmasını istiyoruz.”

Kuzey Amerika (ABD ve Kanada), Avustralya ve diğer birkaç bölgede ilgili lisansları alan BingX, kullanıcıların elit tüccarlarla bağlantı kurmasına ve daha akıllı yatırım stratejilerinden yararlanmasına izin veren benzersiz sosyal yatırım özelliğini vurgulamaya devam edecek.

Borsa, yakında yeni yatırım çiftleri başlatacak ve kullanıcılara etkileşimde bulunmaları için daha fazla seçenek sunacak. BingX’in otomatik yatırım kopyalama özelliğinde de iyileştirmeler yapılıyor ve gelecek bir dizi yenilikçi ürün, kullanıcıları unutulmaz bir yatırım gezisine götürmeyi vaat ediyor.

BingX bir sonraki aşamasında, herkesin platformda iştirak edebilmesi, bağlantı ve etkileşim kurabilmesi için canlı kripto ekonomisinde açık bir sosyal yatırım ağı platformunu tanıtacak.

BingX hakkında

2018 yılında kurulan BingX, sezgisel sosyal yatırım özelliklerine sahip kullanıcı merkezli ve açık bir ekosistem sağlayan küresel bir dijital varlık, spot ve türev ticaret platformudur. Tüm kripto para sektörünü zenginleştirmek için oluşturulan BingX, kullanıcıların en sevdikleri varlıkları takas etmeleri için güvenilir ve kullanıcı dostu bir ortam sağlamaktadır.