Sosyal yatırım platformu Bingbon, BingX ismiyle yeniden markalaştı

Popüler sosyal yatırım ve kripto para platformu Bingbon, BingX marka ismini alarak tüm kurumsal yapısının yenilenmesini tamamladı!

BingX

Yeni ticari markanın benimsenmesi, son yıllarda dijital varlık endüstrisindeki en iyi otomatik yatırım kopyalama platformlarından biri olarak ün yapan borsa için önemli bir büyüme dönemine dikkatleri çekiyor.

Şimdi BingX olarak bilinen şirket, yenilikçi sosyal yatırım çözümleri aracılığıyla açık değer aktarımını hızlandırmaya; erişilebilir ve ilgi çekici bir kripto yatırım deneyimini güçlendirmeye devam etmeyi hedefliyor.

Platform, yeni bir takma adın yanı sıra, bu noktaya kadar Bingbon’un mirasını temsil eden yeni bir logo da ortaya çıkardı. Güncellenen logosu ile BingX, kendisini gelişmiş bir kullanıcı deneyiminin keyfini çıkarmak için en iyi yer olarak konumlandırırken; kripto para yatırımının geleceğindeki bir sonraki aşamayı da müjdeliyor.

BingX isminin ortaya çıkmasında uzun süre yer alan düşünme süreçleri ve ciddi planlamalar yapıldığına dikkat çeken İletişim Müdürü Elvisco Carrington, “Yankılanan ve zamanın ötesine geçebilen; sürekli değişen kripto iklimine uyum sağlayabilen ve uluslararası toplumun, özellikle de hedef topluluğumuz için – yeni başlayanlardan kripto OG’lere (yatırım profesyonellerine) kadar her türlü kullanıcı için sindirmesi oldukça kolay bir isim.” diyor ve sözlerine şöyle devam ediyor:

“Unutulmaması gereken şey, BingX’in ciddiyet sinyali vermesidir. Üst düzey kripto medyası, kripto gazetecileri, paydaşları ve potansiyel yatırımcılar gibi kullanıcıların ve çıkar gruplarının aklında hiçbir şüphe veya belirsizlik bırakmadan borsamızın en iyi borsalardan biri olmasını istiyoruz.”

Kuzey Amerika (ABD ve Kanada), Avustralya ve diğer birkaç bölgede ilgili lisansları alan BingX, kullanıcıların elit tüccarlarla bağlantı kurmasına ve daha akıllı yatırım stratejilerinden yararlanmasına izin veren benzersiz sosyal yatırım özelliğini vurgulamaya devam edecek.

Borsa, yakında yeni yatırım çiftleri başlatacak ve kullanıcılara etkileşimde bulunmaları için daha fazla seçenek sunacak. BingX’in otomatik yatırım kopyalama özelliğinde de iyileştirmeler yapılıyor ve gelecek bir dizi yenilikçi ürün, kullanıcıları unutulmaz bir yatırım gezisine götürmeyi vaat ediyor.

BingX bir sonraki aşamasında, herkesin platformda iştirak edebilmesi, bağlantı ve etkileşim kurabilmesi için canlı kripto ekonomisinde açık bir sosyal yatırım ağı platformunu tanıtacak.

BingX hakkında

2018 yılında kurulan BingX, sezgisel sosyal yatırım özelliklerine sahip kullanıcı merkezli ve açık bir ekosistem sağlayan küresel bir dijital varlık, spot ve türev ticaret platformudur. Tüm kripto para sektörünü zenginleştirmek için oluşturulan BingX, kullanıcıların en sevdikleri varlıkları takas etmeleri için güvenilir ve kullanıcı dostu bir ortam sağlamaktadır.

Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.