Düğün Fotoğrafçılığı, Düğünümüz Var ile Yenileniyor

Son dönemlerde özellikle sosyal medyada dikkatleri çeken ve etkileyici düğün fotoğrafları ile adından sıkça söz ettiren Düğünümüz Var; düğün fotoğrafçılığı hizmetini, kurumsal bir yapıda, teknolojik, yenilikçi ve farklı bakış açısıyla yeniden tanımlandı.

Düğün Fotoğrafçılığı

Herkes farklı ve özgün olmanın peşindedir. Gelişen ve değişen dünyada artık hepimiz kendi karakterimizi daha rahat ve özgür bir şekilde ifade etmenin yollarını arıyoruz, özellikle de sosyal medyada paylaştığımız fotoğraflarımızda ve videolarımızda. Söz konusu durum, gelin ve damat pozları olunca fotoğrafların anlamı, daha da paha biçilemez bir değere taşınıyor. Yeni evlenecek olan çiftlerin, gelin – damat pozları için farklı ve özgün olma ihtiyacını doğru metotlarla analiz edip, bu konuda üst düzey yatırımlar yapan Düğünümüz Var, benzersiz çekim platolarıyla bütün çiftlerin düğün fotoğraflarını, unutulmaz bir hâle getiriyor.

Düğünümüz Var Platolarıyla Dikkat Çekiyor

Dijital dünyanın gelişimine adapte olan ve online rezervasyon hizmetiyle sektörde yeni bir dönemi başlatan Düğünümüz Var; İstanbul Çekim Platosu, Beykoz Gölü Çekim Mekânı, Beykoz Tarlası Çekim Mekânı ile yeni evlenecek olan çiftleri, masalsı bir dünyaya davet ediyor. Son platosuna 1,5 milyon dolarlık yatırımda bulunan Düğünümüz Var, genel atmosferinden, hayal gücüne göre şekillenen dekorlarına, kreatif fotoğrafçılık perspektifinden saç – makyaj tasarımı ve gelinlik kiralama gibi ek hizmetlerine kadar bu platolarda, çiftlerin bütün isteklerine fazlası ile cevap veriyor.

Hikâyeleri ile Benzersizliğe Bürünen Düğün Fotoğrafları ve Videoları

Her anın ve aşkın bir hikâyesi vardır mottosuyla hareket eden Düğünümüz Var, düğün fotoğrafçılığına da bir hikâye aktarıcısı rolüyle yaklaşıyor ve her fotoğraf karesinde büyüleyici bir masal anlatıyor.

Düğünümüz Var, sosyal medyada da büyük ilgi görüyor

Özel olarak sadece düğün fotoğrafçılığı hizmeti amacıyla tasarlanan Düğünümüz Var platolarında çiftler, bir masalın başrolünü paylaştıklarını hissediyorlar. Instagram’da yaklaşık 1,5 milyon takipçiye sahip Düğün Var’ın paylaştığı her kare, yeni evlenecek çiftlere ilham veriyor ve onların da hayal dünyasını harekete geçiriyor.

http://dugunumuzvar.com/