Düğün Fotoğrafçılığı, Düğünümüz Var ile Yenileniyor

Son dönemlerde özellikle sosyal medyada dikkatleri çeken ve etkileyici düğün fotoğrafları ile adından sıkça söz ettiren Düğünümüz Var; düğün fotoğrafçılığı hizmetini, kurumsal bir yapıda, teknolojik, yenilikçi ve farklı bakış açısıyla yeniden tanımlandı.

Düğün Fotoğrafçılığı

Herkes farklı ve özgün olmanın peşindedir. Gelişen ve değişen dünyada artık hepimiz kendi karakterimizi daha rahat ve özgür bir şekilde ifade etmenin yollarını arıyoruz, özellikle de sosyal medyada paylaştığımız fotoğraflarımızda ve videolarımızda. Söz konusu durum, gelin ve damat pozları olunca fotoğrafların anlamı, daha da paha biçilemez bir değere taşınıyor. Yeni evlenecek olan çiftlerin, gelin – damat pozları için farklı ve özgün olma ihtiyacını doğru metotlarla analiz edip, bu konuda üst düzey yatırımlar yapan Düğünümüz Var, benzersiz çekim platolarıyla bütün çiftlerin düğün fotoğraflarını, unutulmaz bir hâle getiriyor.

Düğünümüz Var Platolarıyla Dikkat Çekiyor

Dijital dünyanın gelişimine adapte olan ve online rezervasyon hizmetiyle sektörde yeni bir dönemi başlatan Düğünümüz Var; İstanbul Çekim Platosu, Beykoz Gölü Çekim Mekânı, Beykoz Tarlası Çekim Mekânı ile yeni evlenecek olan çiftleri, masalsı bir dünyaya davet ediyor. Son platosuna 1,5 milyon dolarlık yatırımda bulunan Düğünümüz Var, genel atmosferinden, hayal gücüne göre şekillenen dekorlarına, kreatif fotoğrafçılık perspektifinden saç – makyaj tasarımı ve gelinlik kiralama gibi ek hizmetlerine kadar bu platolarda, çiftlerin bütün isteklerine fazlası ile cevap veriyor.

Hikâyeleri ile Benzersizliğe Bürünen Düğün Fotoğrafları ve Videoları

Her anın ve aşkın bir hikâyesi vardır mottosuyla hareket eden Düğünümüz Var, düğün fotoğrafçılığına da bir hikâye aktarıcısı rolüyle yaklaşıyor ve her fotoğraf karesinde büyüleyici bir masal anlatıyor.

Düğünümüz Var, sosyal medyada da büyük ilgi görüyor

Özel olarak sadece düğün fotoğrafçılığı hizmeti amacıyla tasarlanan Düğünümüz Var platolarında çiftler, bir masalın başrolünü paylaştıklarını hissediyorlar. Instagram’da yaklaşık 1,5 milyon takipçiye sahip Düğün Var’ın paylaştığı her kare, yeni evlenecek çiftlere ilham veriyor ve onların da hayal dünyasını harekete geçiriyor.

http://dugunumuzvar.com/

Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.