Karpuzun kilosu 18 TL: Marketler dilim dilim satmaya başladı!

Karpuzun kilosu 18 TL! Marketler dilim dilim satmaya başladı. Bir karpuz 200-250 TL’ye tekabül ediyor. Bir dilim karpuz, kesime göre 15-25 lira arasında değişiyor.

Karpuzun kilosu

Osmaniye’de karpuzu dilim dilim satan market çalışanı Fatma Küçükbesleme, “Kilosu 18 TL olduğu için tümünü 200–250 TL’ye tekabül ediyor, millet alamıyor o yüzden de dilim dilim satmak zorunda kalıyoruz” dedi.

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde bir markette karpuz dilim dilim tezgahta satılıyor. Bütün karpuz alamayan vatandaşlar dilim karpuz alıyor.


“Ne diyelim AK Parti sağ olsun”

Kilosu 18 lira olan karpuzun, bir dilimi fiyatı ise 20 TL. Çocuğuna karpuz almak için markete gelen bir vatandaş, “Eskiden olsa 1 tanesini alıyorduk 10 TL’ye, şu an bir dilimini alıyoruz 20 TL’ye. Ne diyelim AK Parti sağ olsun” dedi.


Market çalışanı Fatma Küçükbesleme ise, “Kilosu 18 TL olduğu için tümünü 200 – 250 TL’ye falan tekabül ediyor millet alamıyor o yüzden de dilim dilim satmak zorunda kalıyoruz” dedi.

Pazarda POS cihazına geçiş: Tane ile sebze, kredi kartıyla ödeme – İndigo Dergisi’ni Facebook, Twitter, Instagram ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz!