Ümit Özdağ İstanbul Fatih’ten görüntüler paylaştı: Şehri Suriyelilere bırakmak üzereyiz

Ümit Özdağ, İstanbul Fatih’ten çarpıcı görüntüler paylaştı: “Topsuz, tüfeksiz, sessiz sedasız Bizans’tan aldığımız şehri Suriyelilere, Afganlara bırakmak üzereyiz!”

Fatih suriyeliler

Video aşağıda – Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Suriyeli ve Afganların yoğun olarak yaşadığı İstanbul’un Fatih ilçesini ziyaret etti. Özdağ, ziyaretinden çarpıcı görüntüler paylaştı.

Esnaf ziyareti gerçekleştiren Özdağ, Fatih ilçesi için “Topsuz, tüfeksiz, sessiz sedasız Bizans’tan aldığımız şehri Suriyelilere, Afganlara bırakmak üzereyiz…” dedi.


Özdağ, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“İstanbul Fatih’teydik… Semte adını veren Sultan Mehmet’in bu şehri almak için verdiği savaşı düşünün… Şimdi ise topsuz, tüfeksiz, sessiz sedasız Bizans’tan aldığımız şehri Suriyelilere, Afganlara bırakmak üzereyiz… Tehdit büyük ama çaresi var.”


İşte Özdağ’ın paylaştığı o görüntüler:

Antalya’da Suriyeli gruplar arasında silahlı çatışma


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.