İzmir İngilizce Kursu

Dünyanın en yaygın dili olarak kabul edilen İngilizce çağımızda her geçen gün önemini arttırmaya devam etmektedir. Globalleşen iş dünyasında gerekliliği artmakta olan İngilizce, öğrenilmesi gereken bir kültür haline gelmektedir. Akademik Yabancı Dil Kursları özellikle yetişkinlere yönelik oluşturduğu eğitim sistemiyle İzmir İngilizce Dil Kursu aramalarında ön plana çıkmaktadır.

izmir ingilizce kursu

İngilizce eğitimi planlaması, eğitim alacak adaylar için büyük önem taşımaktadır. Akademik Yabancı Dil Kursu kendi bünyesine ait olan THE ACADEMIC PUBLISHING yayınevi üzerinden temin ettiği kapsamlı yayınları ve Aktüel konular üzerinden oluşturduğu özgün müfredatıyla birçok öğrenci grubunun beğenisini toplamaktadır. Akademik Yabancı Dil Kursu İzmir En İyi İngilizce Kursu olarak öğrencilerinin İngilizce eğitimlerinde bütün ihtiyaçlarını karşılayarak nitelikli eğitim almalarını sağlamaktadır. Eğitim materyalleri İzmir İngilizce kursu fiyatlarına dahil edilmektedir. Eğitim planlaması alanında uzman eğitmenler tarafından öğrencinin seviyesini netleştirdikten sonra hedefine yönelik olarak yapılmaktadır. Eğitimlerde 4 temel beceri üzerinden READING, LISTENING, WRITING VE SPEAKING olarak öğrencinin İngilizceyi tam kapasiteli öğrenmesini sağlayacak metotlar üzerinden uygulamalar yapılmaktadır.

Akademik Yabancı Dil Kurslarında eğitim sistemi öğrencileri salt GRAMMAR eğitimi uygulamak üzerine planlanmaz. Aktüel konuları baz alan Türkiye de ilk uygulanan yetişkinlere özgü müfredatıyla alışılagelmişin dışında spesifik bir eğitim sistemi uygulamaktadır. Öğrencilerini uluslararası geçerliliği olan IELTS, TOEFL gibi sınavlara hazırlayarak başarılı sonuçlar almalarına olanak sağlayan Akademik Yabancı Dil Kursu sizleri skor hedefinize ulaştıran nitelikli eğitim modeli uygulamaktadır. Eğitim süresi öğrencinin başlangıç seviyesi belirlenerek hedefine yönelik olarak planlanmakta ve İzmir İngilizce kursu fiyatları eğitim planlamasına yönelik olarak yapılmaktadır. Bünyesinde birçok Akademik personel, Doktor, Mühendis gibi meslek gruplarından öğrencilere eğitim veren Akademik Yabancı Dil Kursu eğitim metotlarını sürekli geliştirerek nitelikli eğitim uygulamaya özveriyle devam etmektedir.

Çeyrek asırlık deneyimi uzman eğitmen kadrosuyla, seçkin müfredata sahip olan kapsamlı yayınlarıyla Alsancak İngilizce Kursu seçenekleri arasında da sizlerin gelişimine katkı sağlamaya devam etmektedir. Akademik Yabancı Dil Kursu eğitim sistemiyle birçok öğrenci grubunun beğenisini kazanarak en çok tavsiye edilen dil kursları arasında gösterilmektedir. Kendi yayın evinden sunduğu materyalleri ve yaş gruplarına özgü eğitim metotlarıyla İzmir En İyi İngilizce Kursları arasında zirve de olarak sadece İzmir’de değil İstanbul, Bursa, Ankara, Eskişehir kampüsleri ile sizlerin İngilizce seviyelerini ileri düzeylere taşımaya devam etmektedir.

İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.