İzmir İngilizce Kursu

Dünyanın en yaygın dili olarak kabul edilen İngilizce çağımızda her geçen gün önemini arttırmaya devam etmektedir. Globalleşen iş dünyasında gerekliliği artmakta olan İngilizce, öğrenilmesi gereken bir kültür haline gelmektedir. Akademik Yabancı Dil Kursları özellikle yetişkinlere yönelik oluşturduğu eğitim sistemiyle İzmir İngilizce Dil Kursu aramalarında ön plana çıkmaktadır.

izmir ingilizce kursu

İngilizce eğitimi planlaması, eğitim alacak adaylar için büyük önem taşımaktadır. Akademik Yabancı Dil Kursu kendi bünyesine ait olan THE ACADEMIC PUBLISHING yayınevi üzerinden temin ettiği kapsamlı yayınları ve Aktüel konular üzerinden oluşturduğu özgün müfredatıyla birçok öğrenci grubunun beğenisini toplamaktadır. Akademik Yabancı Dil Kursu İzmir En İyi İngilizce Kursu olarak öğrencilerinin İngilizce eğitimlerinde bütün ihtiyaçlarını karşılayarak nitelikli eğitim almalarını sağlamaktadır. Eğitim materyalleri İzmir İngilizce kursu fiyatlarına dahil edilmektedir. Eğitim planlaması alanında uzman eğitmenler tarafından öğrencinin seviyesini netleştirdikten sonra hedefine yönelik olarak yapılmaktadır. Eğitimlerde 4 temel beceri üzerinden READING, LISTENING, WRITING VE SPEAKING olarak öğrencinin İngilizceyi tam kapasiteli öğrenmesini sağlayacak metotlar üzerinden uygulamalar yapılmaktadır.

Akademik Yabancı Dil Kurslarında eğitim sistemi öğrencileri salt GRAMMAR eğitimi uygulamak üzerine planlanmaz. Aktüel konuları baz alan Türkiye de ilk uygulanan yetişkinlere özgü müfredatıyla alışılagelmişin dışında spesifik bir eğitim sistemi uygulamaktadır. Öğrencilerini uluslararası geçerliliği olan IELTS, TOEFL gibi sınavlara hazırlayarak başarılı sonuçlar almalarına olanak sağlayan Akademik Yabancı Dil Kursu sizleri skor hedefinize ulaştıran nitelikli eğitim modeli uygulamaktadır. Eğitim süresi öğrencinin başlangıç seviyesi belirlenerek hedefine yönelik olarak planlanmakta ve İzmir İngilizce kursu fiyatları eğitim planlamasına yönelik olarak yapılmaktadır. Bünyesinde birçok Akademik personel, Doktor, Mühendis gibi meslek gruplarından öğrencilere eğitim veren Akademik Yabancı Dil Kursu eğitim metotlarını sürekli geliştirerek nitelikli eğitim uygulamaya özveriyle devam etmektedir.

Çeyrek asırlık deneyimi uzman eğitmen kadrosuyla, seçkin müfredata sahip olan kapsamlı yayınlarıyla Alsancak İngilizce Kursu seçenekleri arasında da sizlerin gelişimine katkı sağlamaya devam etmektedir. Akademik Yabancı Dil Kursu eğitim sistemiyle birçok öğrenci grubunun beğenisini kazanarak en çok tavsiye edilen dil kursları arasında gösterilmektedir. Kendi yayın evinden sunduğu materyalleri ve yaş gruplarına özgü eğitim metotlarıyla İzmir En İyi İngilizce Kursları arasında zirve de olarak sadece İzmir’de değil İstanbul, Bursa, Ankara, Eskişehir kampüsleri ile sizlerin İngilizce seviyelerini ileri düzeylere taşımaya devam etmektedir.