Eski AKP Milletvekili Nursel Reyhanlıoğlu deprem bölgesinde Ekrem İmamoğlu’nu hedef aldı: “İngiliz uşağı defol!”

Eski AKP Milletvekili Nursel Reyhanlıoğlu ve beraberindekiler, deprem bölgesine yardım için gelen Ekrem İmamoğlu’nu hedef aldı: “Burada ne işiniz var. Devlet burada zaten. Defolun gidin. İngiliz uşağı defol!”

Nursel Reyhanlıoğlu

Video aşağıda – Eski AKP Milletvekili Nursel Reyhanlıoğlu deprem bölgesinde Ekrem İmamoğlu’nu hedef aldı: “İngiliz uşağı defol!”

Merkez üssü Kahramanmaraş olan 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki iki deprem 10 ilde büyük bir yıkıma sebep olurken binlerce vatandaş deprem bölgelerine yardım bekliyor.


Yardım için deprem bölgesine giden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, beklemediği bir tepkiyle karşılaştı.

Vatandaşlara yardım için bölgede bulunan İmamoğlu, Eski AKP Milletvekili Nursel Reyhanlıoğlu ile karşılaştı. Karşısında Ekrem İmamoğlu’nu gören Reyhanlıoğlu birden kontrolünü kaybederek “Burada ne işiniz var. Devlet burada zaten. Defolun gidin. İngiliz uşağı defol!” ifadelerini kullandı. O anlar kameralara anbean yansıdı.


İşte o görüntüler:

Haluk Levent: Telefon operatörleri, bu 3. gün! Fiyatı neyse hemen gönderelim!


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.