Sokak röportajında konuşan gurbetçi: Biz değil, siz malesef sürünüyorsunuz

Sokak röportajında konuşan gurbetçi: “Sürünüyoruz diyen gurbetçilere inanmayın. Biz değil, siz sürünüyorsunuz. Hollanda’da saat başı 20 Euro kazanıyorum.”

sürünüyorsunuz

Video aşağıda – Sade Vatandaş isimli kanalın YouTube’da paylaştığı sokak dikkat çekti. Hollanda’da yaşayan genç bir gurbetçi yarı zamanlı kazancını açıklayınca duyanlar kulaklarına inanamadı.

“Hollanda’da saat başı 20 Euro kazanıyorum”

Hollanda’da saat başı 20 Euro kazandığını söyleyen genç, “Sürünüyoruz diyen gurbetçilere inanmayın. Biz değil, burada siz maalesef sürünüyorsunuz. Böyle oy verirseniz de değişmez” ifadelerini kullandı. (Röportajın tamamı)İşte o röportaj:

İlber Ortaylı’dan çok konuşulacak sözler: Çok korkunç bir ülke oldu burası


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.