Almanya’da 50 Euro’ya yapılan market alışverişi

Paranın alım gücünü ortaya koymak adına sosyal medyada paylaşılan videolar dikkat çekmeye devam ediyor. Almanya’da 50 Euro ile yapılan market alışverişi olay oldu.

almanya market alışverişi

Sosyal medyada paylaşılan videolar, paranın alım gücünü göstermek amacıyla büyük ilgi gördü.

Almanya’da yapılan market alışverişlerinin maliyeti ve alınan ürünlerin miktarı göz önüne alındığında sadece 50 Euro ile ürünlerin geniş bir yelpazede olduğu görüldü.


Görüntüler sosyal medyada gündem olurken Almanya’da birim paranın gücü izleyenlerin dikkatini çekti.


İşte o video:

ChatGPT yeni iş kolu oluşturdu: Ai içerik asistanları ayda 16 bin dolar kazanıyor!


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.