Beşiktaş’ta motor kullanan genç başından vuruldu

Burası Beşiktaş’ın en merkezi yeri; Çarşı. Motor kullanan genç başından vuruldu!

Beşiktaş'ta motor

İstanbul Beşiktaş’ta bulunan balık çarşısının önünde dün gece meydana gelen olayda, bir motosikletli saldırıya uğradı. Saatler gece yarısını gösterdiğinde, kimliği belirsiz kişi veya kişiler motosikletliye yönelerek silahlı saldırıda bulundu.

Sinanpaşa Mahallesi Mumcu Bakkal Sokak’ta gerçekleşen bu  olayda saldırganlar, motosikletlinin yanına yaklaşarak ansızın ateş açtı ve ardından olay yerinden hızla uzaklaştılar.Saldırı sonucunda yaralanan sürücü, sağlık ekipleri tarafından hemen Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Sürücünün durumu ciddiyetini korurken olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Bireysel silahlanma nereye gidiyor? 7 ayda 1200 ölü, 1960 yaralı!


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.