Öteki Taraf: Özcan Deniz, Meryem Uzerli, Aslı Enver

Başrollerini Özcan Deniz, Aslı Enver ve Meryem Uzerli’nin paylaştığı Öteki Taraf filmi sinemalarda!

2011 İspanyol yapımı ‘The Hidden Face’ filminin yerli uyarlaması olan ‘Öteki Taraf’ın yönetmen koltuğunda da başrolü üstlenen Özcan Deniz oturuyor. Avşar Film ve DNZ Film’in yapımcılığını üstlendiği “Öteki Taraf” 8 Aralık 2017’de seyirciyle buluşuyor.


Öteki Taraf filmin konusu

Başarılı bir adam olan Çetin ve yeni sevgilisi Ece’nin yaşadığı mutlu hayat bir gün Çetin’in eski sevgilisi Sara’nın gelmesiyle bozulmaya başlar. Sara çok hırslı ve sahip olduklarını başkasına kaptırmayacak kadar gözü kara bir kadındır.

Öteki Taraf filmi yarın vizyona giriyor

Çetin’e reddedemeyeceği bir iş teklifinde bulunur ve Çetin’le Ece’nin hayatına dahil olur. Sara’nın işini kabul eden Çetin, Ece’yi de yanına alarak başka bir şehre taşınır. Kısa bir zaman sonra Ece bir anda ortadan kaybolur ve ardında sadece bir veda videosu bırakmıştır.

Çetin sürekli olarak Ece’nin kaybolmasıyla ilgili bir ipucu bulmaya çalışır ve bu sırada Sara ile Çetin arasında başlayan yakınlaşmayla ikilinin birlikteliği başlar. Bir süre sonra Çetin her yerde Ece’nin bıraktığı izleri bulmaya başlar.

Sara ise evin her yerinde duvarların ötesinde garip sesler duymaya başlar ve bu korkusunu Çetin’le paylaşır. Çift kısa sürede kendilerini bu korku ve paranoyak düşüncelerin içinde bulur ve engelleyemez.

Öteki Taraf filmi yarın vizyona giriyor

Vizyon Tarihi: 8 Aralık 2017

Yapımı: 2017 – Türkiye

Tür: Gerilim, Romantik

Yönetmen: Özcan Deniz

Oyuncular: Özcan Deniz, Aslı Enver, Meryem Uzerli, Osman Wöber, Ayten Uncuoğlu


Yapımcı: Şükrü Avşar

ayla filmi oscar adayı

Ayla filmi Türkiye’nin yabancı dilde Oscar adayı