Öteki Taraf: Özcan Deniz, Meryem Uzerli, Aslı Enver

Başrollerini Özcan Deniz, Aslı Enver ve Meryem Uzerli’nin paylaştığı Öteki Taraf filmi sinemalarda!

2011 İspanyol yapımı ‘The Hidden Face’ filminin yerli uyarlaması olan ‘Öteki Taraf’ın yönetmen koltuğunda da başrolü üstlenen Özcan Deniz oturuyor. Avşar Film ve DNZ Film’in yapımcılığını üstlendiği “Öteki Taraf” 8 Aralık 2017’de seyirciyle buluşuyor.


Öteki Taraf filmin konusu

Başarılı bir adam olan Çetin ve yeni sevgilisi Ece’nin yaşadığı mutlu hayat bir gün Çetin’in eski sevgilisi Sara’nın gelmesiyle bozulmaya başlar. Sara çok hırslı ve sahip olduklarını başkasına kaptırmayacak kadar gözü kara bir kadındır.

Öteki Taraf filmi yarın vizyona giriyor

Çetin’e reddedemeyeceği bir iş teklifinde bulunur ve Çetin’le Ece’nin hayatına dahil olur. Sara’nın işini kabul eden Çetin, Ece’yi de yanına alarak başka bir şehre taşınır. Kısa bir zaman sonra Ece bir anda ortadan kaybolur ve ardında sadece bir veda videosu bırakmıştır.

Çetin sürekli olarak Ece’nin kaybolmasıyla ilgili bir ipucu bulmaya çalışır ve bu sırada Sara ile Çetin arasında başlayan yakınlaşmayla ikilinin birlikteliği başlar. Bir süre sonra Çetin her yerde Ece’nin bıraktığı izleri bulmaya başlar.

Sara ise evin her yerinde duvarların ötesinde garip sesler duymaya başlar ve bu korkusunu Çetin’le paylaşır. Çift kısa sürede kendilerini bu korku ve paranoyak düşüncelerin içinde bulur ve engelleyemez.

Öteki Taraf filmi yarın vizyona giriyor

Vizyon Tarihi: 8 Aralık 2017

Yapımı: 2017 – Türkiye

Tür: Gerilim, Romantik

Yönetmen: Özcan Deniz

Oyuncular: Özcan Deniz, Aslı Enver, Meryem Uzerli, Osman Wöber, Ayten Uncuoğlu


Yapımcı: Şükrü Avşar

ayla filmi oscar adayı

Ayla filmi Türkiye’nin yabancı dilde Oscar adayı


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.