Erdoğan ailesi, Demirören – Kalyoncu çiftinin nikah şahidi oldu

Yelda Demirören ile Haluk Kalyoncu evlendi. Çiftin nikah şahitliklerini Cumhurbaşkanı Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan yaptı.

Yıldırım Demirören ve Revna Demirören çiftinin kızları Yelda Demirören ile merhum işadamı Hasan Kalyoncu ile Nevin Kalyoncu’nun oğlu Haluk Kalyoncu evlendi.

Kasım ayında Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın yüzüklerini takmasıyla nişanlanan Yelda Demirören ile Haluk Kalyoncu dün akşam düzenlenen düğünle evlendi.


Çiftin nikah şahitliklerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan yaptı.

Erdoğan ailesi, Demirören - Kalyoncu çiftinin nikah şahidi oldu

Çırağan Sarayı’nın dışına yapılan kış bahçesinde düzenlenen geceye; siyaset, iş, spor, medya ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden yaklaşık 2 bine yakın davetli katıldı.

Geceye katılan davetliler:

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez

Strateji ve Cumhurbaşkanlığı Bütçe Başkanı​ Naci Ağbal

Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanı Hakan Fidan

Binali Yıldırım

UEFA Başkanı Aleksander Čeferin


Çiftin nikahını YSK’nın sonuçlarına göre CHP’li Ekrem İmamoğlu’nun kazandığı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini hâlâ devam ettiren Mevlüt Uysal kıydı.

Mansur Yavaş’tan belediye meclisine: Haram yedirtmem!


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.