Küçükçekmece’de Suriyeliler genç kıza cinsel istismarda bulundu; halk sokağa döküldü!

İstanbul’un Küçükçekmece ilçesine bağlı İkitelli’de Suriyeliler bir kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiası vatandaşı sokağa döktü. Protesto eden vatandaşlara polis TOMA ve biber gazıyla müdahale etti. İstanbul Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada; 12 yaşındaki Suriyeli bir çocuğun, 12 yaşındaki bir başka çocuğa camdan ‘Gel gel.’ diye seslendiği, olayda herhangi bir fiziki temas, taciz, tecavüz olayı olmadığı belirtildi.

İkitelli’de Suriyeli olduğu öne sürülen kişilerin kız çocuğunu taciz ettikleri iddiası vatandaşı sokağa döktü. Semt karakolunun önünde toplanan kalabalık zaman zaman arbede yaşanmasına neden oldu.

İstanbul’un Küçükçekmece ilçesine bağlı İkitelli semtinde meydana geldiği iddia edilen bir taciz olayı nedeniyle vatandaşlar sokaklara çıktı.


Suriyeli bir grubun, kız çocuğunu taciz ettiği iddiasıyla gündeme gelen olayda vatandaşlar sokağa çıkarak Suriyelilere ait olduğu iddia edilen dükkanlara zarar verdi.

Küçükçekmece Suriyeliler genç kıza cinsel istismarda bulundu; halk sokağa döküldü!

Olay yerinden çekilen videolarda semt karakolunun önünde toplanan kalabalık nedeniyle zaman zaman arbede yaşandığı görüldü.

Olayla ilgili 2 Suriyeli’nin gözaltına alındığı öne sürüldü.

GÜNCELLEME – 30 Haziran 2019 14:00

İstanbul Emniyeti’nden Küçükçekmece’deki taciz iddiaları hakkında açıklama:

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “(Küçükçekmece’deki olay) Herhangi bir fiziki temas, taciz, tecavüz olayı yok” denildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, dün Küçükçekmece’de yaşanan olayda, 12 yaşındaki Suriyeli bir çocuğun, 12 yaşındaki bir başka çocuğa camdan ‘Gel gel.’ diye seslendiği belirtildi.


Açıklamada, olayda, “herhangi bir fiziki temas, taciz, tecavüz olayı yok.” ifadesi kullanıldı.

Pakistanlı sığınmacı kadını taciz edince mahalleli linç etmek istedi