Ekrem İmamoğlu süpermarket alışverişini tek başına yaptı

Ekrem İmamoğlu süpermarket tek başına alışveriş yaptı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu, İstanbul İstinye’de bir süpermarkette tek başına alışveriş yaparken görüntülendi.

Ailesi tatilde olduğu için market alışverişini kendi yapan İmamoğlu’nu, tek başına alışveriş yaparken gören vatandaşlar şaşırarak fotoğraf çekti.

Ekrem İmamoğlu ise vatandaşlara, “Ailem tatilde o yüzden eve kahvaltılık aldım” dedi.


İmamoğlu böyle fotoğraflandı:

ekrem imamoğlu süpermarket alışverişi migros
Ekrem İmamoğlu süpermarket tek başına alışveriş yaptı

Ekşi Sözlük’te yapılan bazı yorumlar:

• başkanı migros da tek başına alışveriş yaparken görmüşler. hemen videosunu çekip halkçı başkan diye paylaşılmış. halkçı bir görüntü değildir ancak günümüzde lüks şatafat içinde yaşayan konvoylarla gezenlere karşı istanbul gibi şehrin belediye başkanını markette tek başına alışveriş yaparken görmek umut vericidir. pr bile olsa öne çıkarılması güzeldir.

• sahte gibi durmuyor. tweetlerde millet “miğrozu gapattı herhal bahsana kimse yoh” diye güya açık aramış. birincisi arkada alışveriş yapan insanları görebiliyorsunuz. ikincisi ise yurtdışı gezilerinde binlerce euroluk çantalar için mağaza kapatanlar için sus pus olanlar bu video için ağızlarını açıp tek kelime edemezler.

• binali başkan’ın bim’den karşılık vereceğini düşünüyorum.

• gerçekten umut vadettiğine inanmaya başlıyorum.

• geçin bu işleri. halkçı olsaydı bim’e giderdi. danone yoğurt, heinz ketçap falan almıştır migrostan.


• tabi ki pr çalışması ve bence başarılı bir deneme. yoksa eşinin ekrem başkanı arayıp “akşam gelirken ezine peyniri, zeytin, yumurta vs alabilir misin kocişim” diyeceğini hiç sanmıyorum. bunlara ihtiyaç var. otobüse de binsin, markete de gitsin, evde temizlik de yapsın…

Astroloji: 29 Temmuz – 4 Ağustos 2019 haftalık burç yorumları