Genç kızı bayıltana kadar tekmeleyen cani tutuklandı!

Rize’de bir genç kızı yumruk ve tekmelerle bayıltana kadar döven, ardından da gözaltına alınıp adli kontrol şartıyla serbest bırakılan saldırgan bu sabah yeniden gözaltına alınarak tutuklandı. Sosyal medyadaki yoğun tepkiler olmasa saldırgan serbestti!

Olay, Tophane Mahallesi Atatürk Caddesi’nde meydana geldi. R.T. yaya olarak evine giderken, kendisine yaklaşan B.G.’nin saldırısına uğradı. B.G., genç kızı tekme tokat dövmeye başladı. Yaşadığı şok nedeniyle tepki veremeyen R.T., aldığı darbeler nedeniyle fenalaştı.

R.T., caddedeki iş yerinin önünde olan tabureye oturmaya çalışırken, B.G., darp etmeyi sürdürdü. Çevre sakinlerinin müdahalesiyle R.T., saldırgandan kurtulabildi. Saldırı anı ise çevredeki iş yerine ait güvenlik kamerasına yansıdı.


İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Kaçan B.G., polis ekipleri tarafından kısa sürede yakalanıp, gözaltına alındı.

Saldırgan sorgusunun ardından sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Genç kızı bayılana kadar tekmeleyen cani tutuklandı!
RIZE’DE SOKAK ORTASINDA GENC KIZA TEKME VE YUMRUKLA SALDIRAN SUPHELI, CIKARILDIGI MAHKEMECE SERBEST BIRAKILDI. SALDIRI ANLARI ISE CEVREDEKI IS YERINE AIT GUVENLIK KAMERASINA YANDISI. FOTO: DHA

Tutuklandı

B.G. savcının talimatı üzerine bu sabah polis ekipleri tarafından yeniden gözaltına alındı. Sorgusu için önce emniyete götürülen saldırgan, sevk edildiği mahkemece tutuklandı.


Yapılan açıklamada, “Yapılan itirazı 27 Temmuz tarihinde değerlendiren Rize Nöbetçi Sulh Ceza hakimliği tarafından itirazımız kabul edilerek şüpheli hakkında tutuklamaya yönelik yakalama kararı verilmiş olup, 28 Temmuz tarihinde yargı kararı gereğince yeniden yakalanan şüpheli ilgili hakimliğe Cumhuriyet Başsavcılığımız tarafından tekrar sevk edilmiş, hakkında tutuklama kararı verilmiştir.” denildi.

Bu çocukları kim yetiştirdi? Hamile kediyi pitbull cinsi köpeğe parçalatan çocuklardan şok sözler!