Zara Black Friday indirimi: Efsane Cuma için Zara’da yüzde 40 indirim!

Zara, Black Friday kampanyası kapsamında bazı ürünlerde yüzde 40’lık indirim yaptı! İşte Zara Black Friday – Efsane Cuma kampanyasına dair detaylar:

zara black friday efsane cuma

Zara, tüm dünyada büyük indirimler yapılan ve binlerce marka – mağazanın katıldığı Black Friday (Efsane Cuma) kampanyasına katıldı. Black Friday kampanyası çerçevesinde monttan pantolona, elbiseden kazağa çok sayıda üründe yüzde 40 indirim yapıldı.

Zara’nın kampanyalı ürünleri için tıklayın


Bershka Black Friday (Efsane Cuma) indirimleri

Inditex grubuna dahil olan Bershka da 28 Kasım Perşembe günü 20.00’da uygulamada, 21.00’da online’da, 29 Kasım Cuma günü mağazalarda indirimli ürünleri satışa sunacak. Bershka seçili ürünlerde %50 indirim yapıyor!

Stradivarius Black Friday (Efsane Cuma) indirimleri

Stradivarius’ta Black Friday indirimleri 28 Kasım Perşembe günü 20.00’da uygulamada, 21.00’da online’da, 29 Kasım Cuma günü mağazalarda olacak. Stradivarius seçili ürünlerde %20 ile %40 oranında indirim yapıyor!

Pull&Bear Black Friday (Efsane Cuma) indirimleri

Indıtex grubuna dahil olan Pull&Bear’ın Black Friday indirimleri 28 Kasım Perşembe günü online’da 21.00’da başlayacak. Mağazalarda ise 29 Kasım Cuma tarihinde indirimli ürünlerle alışveriş yapmak mümkün. Pull&Bear tüm ürünlere özel %20 indirim yapıyor!


Oysho Black Friday (Efsane Cuma) indirimleri

Inditex grubunun bir diğer sevilen markası Oysho, 28 Kasım Perşembe akşamı 20.00’da uygulamada, 22.00’da online’da %40 indirim uyguluyor.

H&M Black Friday (Efsane Cuma) indirimleri

H&M tüm ürünlerde %20 indirim yapıyor! 29 Kasım Cuma 23.59’a kadar online’da ve mağazalarda geçerli olacak.

Black Friday nedir?

Black Friday, ABD’de Şükran Günü’nden sonra gelen ilk Cuma gününe denir. Gün 1932’den bu yana Noel alışveriş sezonunun başlangıcı kabul edilir. Mağazalar çok erken saatte açılır ve geç kapanırlar, ve beklenmedik derecede indirimli satış yaparlar. Black Friday bir resmi tatil sayılmaz. Kanada ve Ingiltere’de de Black Friday günü vardır, ve internet üzerinden iş yapan çeşitli şirketler de indirimli satış yaparlar.


Bu alışveriş gününe tarihte ilk defa 1961 yılında gazetelerde Black Friday olarak bahsedilmiştir. O günde, Philadelphia’da, alışverişten dolayı oluşan yoğun trafik ve zorluklar nedeniyle bu isim verilmiştir. Son yıllarda, bu gün, hem insanlar hem de mağazalar için olumlu şekilde karşılanmaktadır. Pek çok ünlü mağazalar her yıl, kapılarını müşterilerine daha erken açmaktadırlar, ve işçilerin mesaisi daha yoğun geçmektedir.

Efsane Cuma (Black Friday) indirimleri: Bütün indirimler / Tam liste


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.