Zara Black Friday indirimi: Efsane Cuma için Zara’da yüzde 40 indirim!

Zara, Black Friday kampanyası kapsamında bazı ürünlerde yüzde 40’lık indirim yaptı! İşte Zara Black Friday – Efsane Cuma kampanyasına dair detaylar:

zara black friday efsane cuma

Zara, tüm dünyada büyük indirimler yapılan ve binlerce marka – mağazanın katıldığı Black Friday (Efsane Cuma) kampanyasına katıldı. Black Friday kampanyası çerçevesinde monttan pantolona, elbiseden kazağa çok sayıda üründe yüzde 40 indirim yapıldı.

Zara’nın kampanyalı ürünleri için tıklayın

Bershka Black Friday (Efsane Cuma) indirimleri

Inditex grubuna dahil olan Bershka da 28 Kasım Perşembe günü 20.00’da uygulamada, 21.00’da online’da, 29 Kasım Cuma günü mağazalarda indirimli ürünleri satışa sunacak. Bershka seçili ürünlerde %50 indirim yapıyor!

Stradivarius Black Friday (Efsane Cuma) indirimleri

Stradivarius’ta Black Friday indirimleri 28 Kasım Perşembe günü 20.00’da uygulamada, 21.00’da online’da, 29 Kasım Cuma günü mağazalarda olacak. Stradivarius seçili ürünlerde %20 ile %40 oranında indirim yapıyor!

Pull&Bear Black Friday (Efsane Cuma) indirimleri

Indıtex grubuna dahil olan Pull&Bear’ın Black Friday indirimleri 28 Kasım Perşembe günü online’da 21.00’da başlayacak. Mağazalarda ise 29 Kasım Cuma tarihinde indirimli ürünlerle alışveriş yapmak mümkün. Pull&Bear tüm ürünlere özel %20 indirim yapıyor!

Oysho Black Friday (Efsane Cuma) indirimleri

Inditex grubunun bir diğer sevilen markası Oysho, 28 Kasım Perşembe akşamı 20.00’da uygulamada, 22.00’da online’da %40 indirim uyguluyor.

H&M Black Friday (Efsane Cuma) indirimleri

H&M tüm ürünlerde %20 indirim yapıyor! 29 Kasım Cuma 23.59’a kadar online’da ve mağazalarda geçerli olacak.

Black Friday nedir?

Black Friday, ABD’de Şükran Günü’nden sonra gelen ilk Cuma gününe denir. Gün 1932’den bu yana Noel alışveriş sezonunun başlangıcı kabul edilir. Mağazalar çok erken saatte açılır ve geç kapanırlar, ve beklenmedik derecede indirimli satış yaparlar. Black Friday bir resmi tatil sayılmaz. Kanada ve Ingiltere’de de Black Friday günü vardır, ve internet üzerinden iş yapan çeşitli şirketler de indirimli satış yaparlar.

Bu alışveriş gününe tarihte ilk defa 1961 yılında gazetelerde Black Friday olarak bahsedilmiştir. O günde, Philadelphia’da, alışverişten dolayı oluşan yoğun trafik ve zorluklar nedeniyle bu isim verilmiştir. Son yıllarda, bu gün, hem insanlar hem de mağazalar için olumlu şekilde karşılanmaktadır. Pek çok ünlü mağazalar her yıl, kapılarını müşterilerine daha erken açmaktadırlar, ve işçilerin mesaisi daha yoğun geçmektedir.

Efsane Cuma (Black Friday) indirimleri: Bütün indirimler / Tam liste