Sokak röportajı: Ekonomi berbat, resmen soyulduk! Başka alternatif yok, yine oy vereceğim

Sokak röportajında mikrofon uzatılan bir vatandaş, “Ekonomi berbat, resmen soyulduk” dedi. Daha önce AKP’ye oy verdiğini ve vermeye devam edeceğini söyleyen vatandaş, “Başka alternatif yok, olanı da harcıyorlar” dedi.

Sokak röportajı: Ekonomi berbat, resmen soyulduk

“Ekonomi berbat, resmen soyulduk” diyen vatandaş: Başka alternatif yok, yine oy vereceğim.

YouTube üzerinden, sokak röportajları yayımlayan Vatandaşın Sesi adlı kanalda bir vatandaş ekonomiyi değerlendirdi. Ekonominin berbat olduğunu söyleyen vatandaş, “Alım gücümüz çok düştü. Resmen soyulduk. Allah sonumuzu hayretsin” ifadelerini kullandı.


Kendisinin daha önce AKP’ye oy verdiğini ve vermeye de devam edeceğini söyleyen vatandaş, nedeni sorulduğunda ise “İkinci bir alternatif göremiyorum. Ülkeyi yönetebilecek başkası yok bence. Olanı da harcıyorlar zaten” diye konuştu.

İşte o video:


Seçim anketi: İki isim Erdoğan’ın oy oranını geçiyor!


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.