Togg T10X tüm versiyonlar için sıfır faizli kredi kullanılabilecek

togg sıfır faizli kredi

Yerli otomobil Togg T10X için 0 faizli 12 ay ve düşük faizli 30 ay kredi kampanyası uzatıldı. Ayrıca artık tüm Togg T10X versiyonları için kredi kullanılabiliyor.

Yerli otomobil Togg T10X için geçen ay başlatılan %0 faizli 12 ay ve düşük faizli 30 ay kredi için kampanya süresi uzatıldı. Ayrıca geçen ay sadece Togg T10X v2’nin uzun menzilli versiyonunu kapsayan kredi kampanyası şimdi tüm modelleri kapsıyor.

12 ay %0 faiz veya 30 ay %1,99 faiz

Togg’dan yapılan açıklamaya göre Mayıs ayında T10X V2 uzun menzilin yanı sıra T10X V1 uzun menzil ve V1 standart menzil dahil olmak üzere tüm Togg versiyonları için anlaşmalı bankalarda 800 bin TL krediye 12 ay %0 faiz veya 30 ay %1,99 faiz fırsatı sunulacak. Kampanya sınırlı sayıda T10X için geçerli olacak.


Kampanyadan yararlanmak için Togg’un mobil uygulaması Trumore üzerinden 7/24 sipariş verebilirsiniz. Togg T10X için artık çekiliş yapılmıyor. Dileyen müşteri anında satın alıyor ve sipariş sırasına göre teslimat takvimi belirleniyor. Satın almadan önce aracın tahmini olarak ne zaman teslim edilebileceğini görebilirsiniz.

TOGG kredi

Güncellemeyle yeni özellikler eklendi

Togg’a geçen ay gelen 1.4.0 güncellemesi ile pek çok yenilik eklendi. Togg T10X’in uygulamaları artık tam ekran boyutunda gösterilebiliyor. Tema rengi değiştirilebiliyor. PIN ile oturum açma seçeneğine ek olarak yüz tanıma sistemiyle oturum açma özelliği eklendi. Kullanıcılar 4 farklı profil ekleyebiliyor.


Bu sayede her kullanıcı için kişiselleştirilmiş tercihler, uygulama düzen, uygulama ayarı, koltuk pozisyonu, radyo frekansı gibi tercihler hatırlanıyor. Dairesel kumandaya 6 farklı ayara hızlı erişim özelliği eklendi. Zemin görüntüleme teknolojisi sayesinde park esnasında güvenlik sağlanıyor. Klimaya planlama özelliği geldi. Ayrıca artık Trumore üzerinden aracın şarj seviyesi, lastik basıncı ve konumu gibi bilgilere ulaşılabiliyor.

EPDK’dan aynı tür akaryakıtlar için tek fiyat kararı


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.