AIDS Bir Komplo Muydu? AIDS Üzerine Strecker Muhtırası

Strecker Muhtırası, 1988 yılında yapılmış 96 dakikalık bir video seminer olup belki de şu ana kadar görebileceğiniz en tartışmalı iddialardan birini ortaya atıyor. Prof. Dr. Robert B. Strecker, bu videoda HIV ve AIDS hakkındaki saklanan gerçekleri açıklayarak, bu virüsün insan yapısı bir hastalık olduğunu, “Öngörülen, Talep edilen, Yaratılan ve insan nüfusuna medikal aşı programları yoluyla nasıl enjekte edilen” bir virüs olduğunu, dünya nüfusunu kontrol altına almak amacıyla bilinçli olarak nasıl yayıldığını açıklıyor.

aids strecker muhtirasi memorandum video komplo teorisi AIDS

Retro Virüsler üstünde çalışan bilim insanı Prof. Strecker, 1988 yılında AIDS ve HiV üzerine düşündükleriyle ilgili bir video sunumu hazırlamış. Bu videoyu televizyonda göstermiş ve hükümetler tarafından tehdit edilmiş. Erkek kardeşi ve sponsoru olan senatörü öldürmüşler.

Prof. Strecker, videoların büyük bir kısmını dağıtmış ve dünyaya yayılmış. “Yaşam Çiçeğinin Unutulmuş Sırrı” kitabının yazarı Drunvalo Melchizedek, kitabında da bu iddilara yer verirken, dünyaya yayılan videolar konusunda artık konuşulmadığını ve Dr. Strecker’ın öldürülmediğini, öldürülseydi bunun çok aleni olacağını belirtiyor.


Peki Dr.Strecker’in videosunda ne vardı?

Prof. Strecker, 1988 yılında yapılmış video seminerinde, Birleşmiş Milletlerin bir çevre sorununu nasıl çözmeye çalıştığını gösteriyor:

Hızlı nüfus artışı sorununu, HIV’i kontrollü olarak yayarak engelleme teorisi…

Dünyadaki en büyük çevre sorununun, artan nüfus olduğunu ve artma hızını bildikleri gibi, dünya nüfusunun 2010 ya da 2012’de ikiye katlanacağını da biliyorlardı. Çin’in uygulaması sonucunda her çifte sadece bir çocuk sahibi olma izni vererek ve daha başka gayretlerle, nüfus artışını yavaşlatmayı başardılar.

2014 yılı civarında, dünya nüfusunun ikiye katlanacağını tahmin ediyorlar. Birleşmiş Milletler’e göre, bu gerçekleştiği takdirde, bilgisayarda yapılan modellemeler, altı milyar insanın birlikte zaten güçlükle yaşadığından, Dünya’daki tüm yaşamın öleceğini ya da ölmüş olmayı isteyeceğini gösteriyor.

AIDS HIV dunya haritasi 2008
2008 Dünya HIV/AIDS Haritası

“Dünya nüfusunun 12 milyar kişi olduğunu hayal edebiliyor musunuz?”

Hikayenin geri kalanını Drunvalo Melchizedek’ten dinleyelim:

Drunvalo Melchizedek: 11 ya da 12 milyar olduğunda nasıl olacağını hayal edebiliyor musunuz? Tamamen imkansız görünüyor, hiç değilse şimdiki sisteme göre. Birleşmiş Milletlerde olsaydınız, bu potansiyel felaketin gerçekleşeceğini bilseydiniz ve siz bir karar vermek zorunda olsaydınız, ne yapardınız?Bunları yapan insanları yargılamıyorum kendinizi onların güçlü pozisyonuna koyun. Dünyanın bir duvara çarpmak üzere olduğunu ve bir şeyler değişmezse tamamen yok olacağını görüyorsunuz.

Bir karar verdiler ve Dr.Strecker muhtırayı televizyonda gösteriverdi. Birleşmiş Milletler, 11 milyar insanla beraber duvara çarpmaktansa, dünyadaki insanların dörtte üçünü öldürecek bir virüs yaratmaya karar verdi. Başka bir ifadeyle, 11 milyar insana yükselmek yerine, mevcut nüfusu dörtte üç oranında düşürmeye karar verdiler. Dr. Strecker, dünya nüfusunun dörtte üçünü yok etmeyi planlayan gerçek Birleşmiş Milletler belgelerini gösterdi.

BM WHO DSODr. Strecker, Birleşmiş Milletlerin bunu tam olarak nasıl yaptığını bilimsel olarak gösterdi. Bir koyundan ve bir inekten birer virüs aldılar, belirli bir şekilde birbiriyle karıştırarak HIV’i elde ettiler. Dağıtmadan önce de tedavisini hazırladılar. Dr. Strecker’e göre, Hükümetlerin elinde bu hastalığın tedavisi vardır. Bunu yapan insanlar belli ki önyargılıydılar, çünkü, iki grubu diğerlerinden ayırdılar: siyahlar ve homoseksüeller.

Haiti’de, homoseksüel grup içinde yayılan Hepatit B salgını vardı ve tek ihtiyaçları Hepatit B aşısının yapılmasıydı. Birleşmiş Milletler ajanları HIV’i Hepatit B aşısının içine koydular ve herkese uyguladılar. Dr.Strecker’e göre virüs böyle dağıldı.

Bunun doğru olduğunun bir diğer kanıtı, dünyanın geri kalan kısmında, virüsün özellikle homoseksüellere verilmemiş olmasıdır. En az 75 milyon HIV pozitifin olduğu Afrika’da, erkek ve kadın enfeksiyon oranı, baştan beri, hemen hemen 50-50’dir. Sadece Haiti’de ve sonraları Birleşik Devletler’de, homoseksüel nüfus arasında yayılmıştır.


HIV/AIDS bir homoseksüel hastalığı değildir, hatta hiç ilgisi yoktur.

Bu ülkedeki rakamlara bakarsanız, kadınların herkesten fazla HIV ile enfekte olduğunu görürsünüz. Yakında doğa bunu dengeleyecek, HIV pozitif kadın ve erkek sayısının eşit olduğunu dünyanın her tarafında göreceksiniz. HIV/AIDS bir homoseksüel hastalığı değildir, hatta hiç ilgisi yoktur. Onu yaratan insanların önyargılı oluşuyla ilgisi vardır.

Dr. Strecker’e göre, bu hastalığın yaratılmasında aracı olan Dünya Sağlık Örgütü, diğer hastalıklar konusunda endişelidir, bir çok yerdeki doktorlar gibi. Örneğin, kanseri ele alalım: Doktorlar, kanserin bir gün bulaşacağı konusunda endişelidir; kirlenme ya da gıdalar yoluyla değil, soğuk algınlığı gibi, havadan ve sudan bulaşabileceğini düşünmektedirler.

Kanserli biriyle dolaşıp siz de kanser olabileceksiniz. Ancak, değişik kanser türlerinin sayısı az olduğundan bu olasılık zayıftır. HIV/AIDS’in, 9000’in 4.kuvvetinde ya da 6,561,000,000,000,000 sayıda ve tamamen değişik türde virüsü vardır bu dev bir sayıdır. Biri HIV ile enfekte olduğu her seferinde, kimsenin tanımadığı yepyeni bir virüs yaratılmaktadır. Bu, matematiksel olarak bakıldığında kaçınılmaz olduğunu sadece bir zaman meselesi ve HIV’in soğuk algınlığı gibi dünyaya hızla yayılacağını göstermektedir.

Ortada gezen bir hikaye, HIV/AIDS’in bu kadar hızla yayılma sürecinin başladığına Dünya Sağlık Örgütü’nün (W.H.O.) inandığını söylemektedir. Dünya Sağlık Örgütü, 1990 ya da 1991’de, 1400 üyesi olan bir Afrika kabilesini kontrol ettiğinde, bebeklerden yaşlılara kadar -ki hepsinin birbirinden farklı cinsel tecrübeleri vardı (malum, bebekler cinsel konularla pek ilgili değillerdir)- istisnasız herkesin HIV pozitif olduğunu buldu.

İşte o zaman, Dünya Sağlık Örgütü gizlice, virüsün muhtemelen soğuk algınlığı gibi şimdi havadan ve sudan yayıldığını ve zamanla yangın gibi kontrolden çıkacağını açıkladı. Başka herhangi bir hastalıkta olduğu gibi birkaç yıllık gecikme olabilirdi. Böyle bir şey olduğunda, güvende olduğunuzu düşünebilir misiniz? Gerçeği bilmeniz gerek, sizler kendinizi bildiğinizden daha fazlasısınız!

Güncelleştirme

Indigo Dergisi’nin ilk sayısında (Ekim 2005) Diane Cooper’ın Drunvalo Melchizedek‘le yaptığı röportaja yer vermiştik. Röportajda Drunvalo, bugün dünyadaki on binlerce çocuğun HIV’e karşı bağışıklığı olduğunu söylemişti.

Drunvalo Melchizedek: İşin olumlu tarafı. Beş yıl önce, UCLA’daki (University of California Los Angeles) doktorlar, HIV ile enfekte doğmuş bir erkek çocuğunu incelemeye başladılar. Doğumda, altı aylıkken ve bir yaşındayken kontrol edildi. Hala HIV pozitifi ve beş yaşına gelene kadar tekrar kontrol edilmedi. 6 yaşında tekrar kontrol ettiklerinde, HIV’in tüm izleri yok olmuştu, sanki hiç enfekte olmamış gibiydi. Çocuğun sisteminin nasıl bağışıklık kazandığını anlayamadılar. Akıllarına gelen her şeyi, DNA da dahil olmak üzere kontrol ettiler. Işte tam burada bir değişiklik buldular:

Bu çocuğun DNA’sı, insan DNA’sı değildi!

DNA’mızda 64 kodon vardır, ancak normal insanlarda bunların sadece 20 tanesi çalışır. Diğerleri atıldır, çalışmaz. Sadece üç tanesi istisnadır, onlar da durdurma ve başlatma programlarıdır. Bu çocuğun 24 kodonu çalışır durumdaydı – bir şekilde kendini mutasyona uğratarak, HIV’e karşı bağışıklık sağlamıştı. Hatta, onu testlerden geçirirken her şeye karşı bağışıklığının olduğunu da fark ettiler.

Bağışıklık sistemi normal insanlarınkine göre 3000 kat daha güçlüydü.

Sonra, aynı durumda olan bir çocuk daha buldular. O da aynı 24 kodonu harekete geçirerek HIV’e ve diğer hastalıklara karşı bağışıklık kazanmıştı. Sonra 100, daha sonra da 10,000 tane daha çocuk buldular. UCLA, şu anda, dünyanın % 1’inin bu değişikliği gerçekleştirdiğine inanıyor. DNA’nın tanımına göre, 55 milyon çocuk ve yetişkinin artık insan olmadığına inanıyorlar. Bunu gerçekleştiren o kadar çok insan var ki, bilim yeni bir insan neslinin doğduğuna ve bunun HIV’den kaynaklandığına inanıyor. Bu insanların hasta olması mümkün değil.

İlginçtir ki, 1998’in Kasım ayında, HIV’in %47 oranında azaldığı ilan edildi. Bu, temel bir hastalık için tarihteki en büyük azalmadır.


Dr. Strecker, Los Angeles’ta ilaçbilimi (Pharmacology) dalında doktora yapmış olup dâhiliye ve Gastroenteroloji alanında patolojist olarak çalışıyor. Videonun henüz Türkçe çevirisi yapılmadı. Ancak yazıda, bu videoda söylenenleri özetlemeye çalıştım.

Gençlerde Cinsellik: Çocuklarınızı Doğru Bilgilendiriyor musunuz?