MHP Kayseri’de esnafa 50 kuruş siftah parası dağıttı

Kayseri’de MHP Kocasinan İlçe Teşkilatı, esnafa 50 kuruş siftah parası dağıttı. Bazı esnaflar “Dalga mı geçiyorsunuz” diyerek reddetti.

MHP Kayseri de esnafa 50 kuruş siftah dağıttı

MHP Kayseri’de esnafa 50 kuruş siftah dağıttı

Kayseri’de MHP Kocasinan İlçe Teşkilatı’nın esnafa 50 kuruşluk siftah parası dağıtması askıda ekmek kampanyasını hatırlattı.


Bazı esnaflar “Dalga mı geçiyorsunuz” diyerek reddetti

Günboyu’nun haberine göre bazı esnafların “Dalga mı geçiyorsunuz” diyerek siftah parasını reddettiği belirtildi.

mhp kocasinan esnafa 50 kuruş siftah

Kocasinan İlçe Teşkilatı’nın Facebook hesabından yapılan paylaşımda ise “Ülke Olarak Zor Zaman’lardan Geçtiğimiz Şu Günlerde 4. Bölge Teşkilatımız Esnaflarımıza Zarf İçersinde Bereket Duası ve Şiftah Bizden Bereket Allah’tan Şiarı ile Esnaflarımıza Destek Olmuşlardır.
4.Bölge Başkan’ımız Necati Yıldırıma Yönetimine  ve Teşkilatımıza Bu Anlamlı Ve Bi O Kadarda Önemli Davranışlarından Dolayı Teşekkür Ederiz. Saolsunlar Vârolsunlar.” denildi.

mhp kocasinan esnafa 50 kuruş siftah

MHP’nin tartışmalara neden askıda ekmek kampanyası ekonomik krizin kabullenildiği gerekçesiyle AKP’de krize neden olmuştu.

Paylaşılan fotoğraflarda bazı esnafların kapısına sıkıştırılan zarf, bazı esnaflara elden verildi.


MHP Kayseri Kocasinan İlçe Teşkilatı’ndan yapılan o paylaşım: 

mhp kocasinan

Mansur Yavaş’tan belediye kiracısı esnafa müjde: 6 ay kira yok, 2021’de kiraya zam da yok!


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.