Resimde ilk gördüğün bilinçaltındaki aşkı ortaya çıkarıyor

Kişilik testi: Resimde ilk gördüğün bilinçaltındaki aşkı ortaya çıkarıyor!

bilinçaltındaki aşkı

Resimde ilk ne görüyorsun? Önce dikkatlice bakın…

Çiçeklerle dolu bir tarla

Aşka bakış açınız fazla yönlü ve beklentilerinizden aşık olup olmadığınızdan bile emin değilsiniz. Bilgi dolu bir depo gibisiniz. Her durumda bir fikriniz ya da çözümünüz var. Başkalarının duygularına da önem verin ve pes etmeyin. Çünkü sizin başaramayacağınız bir şey yok.


Dağlar

Sizin en iyi özelliğiniz iletişim gücünüz. Duygularınızı ifade etmek için kelimelerinizi iyi seçiyorsunuz. Başkalarına da bu anlamda yardımcı oluyorsunuz. Neşenizi de hüznünüzü de çekinmeden dile getirebilecek kadar dışa açıksınız. Fakat bazen de çok ulaşılmaz birisiniz. Siz aşkınızı derinlerde yaşıyorsunuz ve hâlâ aklınız ilk aşkınızda. Bu yönünüz sizi gizemli yapıyor.

Bir kadın ve bir erkek

Duygulara önem veren birisiniz. Görüşleriniz net ve sorun çözme de üstünüze yok. Siz aşk konusunda daima içgüdülerinize güvenin o size doğru yolu gösterecektir.

Ağaç


Siz aşk uğruna her şeyi feda edecek biri değilsiniz. Bilinçaltınızda aşka yer var ama sizin için önemli olan kriterler de var. İçten söylediğiniz her şeyin bir gün size karşılık vereceğini unutmayın ve o günü bekleyin.

Resimde ilk gördüğün en çekici özelliğini söylüyor! || Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.