Resimdeki farklı Mario’yu bulabilecek misiniz?

Bu zeka oyununda, yalnızca harika gözlem becerilerine sahip kişiler resimdeki farklı Mario’yu 12 saniye veya daha kısa sürede görebilir. Şimdi gözlem becerilerinizi test edin.

mario

Cevap aşağıda – Resimdeki farklı Mario’yu bulabilecek misiniz? Zeka Oyunları, mantık ve muhakeme becerilerinizi test eden bulmacalardır. Cevaplar genellikle tümdengelim, örüntü tanıma ve problem çözmeyi içerir. Çapraz bulmacalar, kelime oyunları ve bilmeceler bu tür soruların diğer adlarıdır.

Ayrıca bir adayın hızlı ve etkili problem çözme yeteneğini ölçmek için iş görüşmelerinde kullanılırlar. Zeka oyunları, mantıksal akıl yürütme yeteneğinizi değerlendirmek için harika bir tekniktir. Zihinsel çevikliğinizi artırmak istiyorsanız düzenli olarak zeka oyunları çözmelisiniz.


Resimdeki farklı Mario’yu 12 saniyede bulabilecek misiniz?

Yukarıdaki resimde, 3 sıra ve 5 sütuna dağılmış, birbirine benzeyen 15 Mario görebilirsiniz. Ancak Mariolardan biri diğerlerinden farklıdır. Farklı olan Mario’yu 12 saniyede bulabilir misin?

Yapabileceğine inanıyoruz! Cep telefonunuzu veya kronometrenizi çıkarın, zamanlayıcıyı 12 saniyeye ayarlayın ve başlayın. Zamanın şimdi başlıyor. Sadece 12 saniyeniz olduğunu unutmayın. Bu zeka oyunu için size bir ipucu verelim.

Zeka oyunu ipucu: Her Mario’nun kıyafetine özel dikkat gösterin.


DİKKAT: Cevap

Bu zeka oyununda, farklı Mario’yu 12 saniye veya daha kısa sürede tespit etmeniz gerekiyordu. Farkı göremediyseniz, çözümü açıklayalım.


Farklı olan Mario’yu 12 saniye veya daha kısa sürede tespit edebildiyseniz, tebrikler, harika gözlem becerileriniz var.

mario cevap

Kolye tercihiniz kişilik özelliklerinizi yansıtıyor!