Sizce vazoyu kim kırdı? İlginç kişilik testi!

Sizce vazoyu kim kırdı? Bu aslında bir bulmaca değil, bir kişilik testi. Seçiminizi yapın, karakterinizle ilgili kendinizden bile gizlediğiniz özellik ortaya çıksın.

vazoyu kim kırdı

Yerdeki vazoyu kim kırdı? Resime bakarak yaptığın seçim karakterinle ilgili çok şey anlatıyor.

Yerde kırık bir vazo ve vazonun kırılmasından sorumlu olabilecek muhtemel 4 çocuk var. Bu sorunun tek bir doğru cevabı yok sadece seçiminizin karakteriniz hakkında söyledikleri var.


Not: İlk düşündüğünüz çocuğun şıkkına göre okuyun.

Karar verdiyseniz analizlere geçelim. Bakalım sizin için ne kadar doğru…

A’yı seçtiyseniz

vazoyu kim kırdı

Eğer A seçeneğindeki çocuğun vazoyu kırdığını düşünüyorsanız; sorumluluk sahibi bir kişiliğiniz var. Etrafınızdaki her şey ve herkes için çok dikkatlisiniz. Ortada bir suç varsa gerektiğinde sevdiğiniz kişi için o suçu üzerinize almaktan çekinmezsiniz.

B’deki çocuğu seçtiyseniz

kişilik analizi

Eğer B seçeneğindeki en büyük çocuğun vazoyu kırdığını düşünüyorsanız; vicdan sahibi bir karakteriniz var. İnsanları yargılamadan önce onları anlamayı istiyorsunuz. Desteğinizi ihtiyacı olan insanların her zaman yanında oluyorsunuz.

C şıkkını seçtiyseniz

kişilik testi

Eğer C’deki çocuğu seçtiyseniz; duygularınızı, düşüncelerinizi kendi faydanız için gizlemekte çok iyisiniz. Lider bir karaktere sahipsiniz. Problemlere koşulların değil, insanların sebep olduğunu düşünüyorsunuz. Bu yüzden etrafınızdaki herkese karşı temkinli yaklaşıyorsunuz.

Sizce D’deki çocuk vazoyu kırdıysa

vazo çocuk


Eğer D’deki çocuğun vazoyu kırdığını düşünüyorsanız; güvenilir ve sorumluluk sahibi bir insansınız. Yaptığınız hataları hep aklınızın bir köşesinde tutarak her gün daha iyi bir insan olmak için çabalıyorsunuz. Çevrenizdeki insanlara çok çabuk güveniyorsunuz ve fazlaca hassassınız.

Bu resimde kaç tane üçgen var? Popüler olan mantık bulmacaları || Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram