Resimde ilk ne gördüğünüz ilişkileriniz hakkında ipuçları veriyor

Optik illüzyon kişilik testleri: Bu resimlerde ilk gördüğünüz şey, mevcut durumunuz ve insan ilişkileriniz hakkında ilginç ipuçları sunuyor…

kişilik testleri illüzyon

Resimde ilk ne gördüğünüz ilişkileriniz hakkında ipuçları veriyor

Üç tür optik illüzyon vardır: Onları oluşturan nesnelerden farklı görüntüler yaratan gerçek optik illüzyonlar; bilinçsiz çıkarımların sonucu olan bilişsel yanılsamalar; ve şu ya da bu türden aşırı uyarılmanın neden olduğu fizyolojik yanılsamalar.


Aşağıdaki illüzyonların her biri farklı türde harika bir optik illüzyon kullanacak ve sonuçlar, yani ilk gördüğünüz şey, beyninizin düşünme ve kişiliğinizin çalışma şekline biraz ışık tutacaktır.

Optik illüzyon #1

kadın

Yukarıdaki çizgi çizimine bir göz atın. Ne görüyorsun?

Yaşlı bir adam gördüyseniz

Başkalarının duygularını oldukça iyi hissedebilen, daha nazik, daha hassas bir insan olduğunuzu gösteriyor. Önce yaşlı adamı gördüğünüz için, beyninizin sağ tarafını soldan daha fazla kullanıyorsunuz demektir.

■ Bu daha yaratıcı olan yarıküredir, bu da sizin sanatsal bir insan olduğunuzu gösterir.

Önce kadını gördüyseniz…

Bu, yaşlı bir adam görenlere kıyasla oldukça fazla düşünceli ve analitik, hatta belki de hesapçı olduğunuz anlamına gelir. Muhtemelen sol beyninizi sağ beyinden daha fazla kullanıyorsunuz. Ancak soğuk, analitik düşünceniz iyilik için kullanılabilir.

■ İnsanlardaki en iyiye inanmak, insanları iyileştirmek ve daha iyi bir dünya yaratmak isteyen yanınızı bastırmaya çalışmayın.

Optik illüzyon #2

kişilik testi

Yukarıdaki resme bir göz atın. Ne gördün?

Önce yüzleri gördüyseniz…

Bu, muhtemelen çoğu zaman aklınızda insanlar olduğu anlamına gelir. Çoğu kişiden çok daha dışa dönük olma eğilimindesinizdir. Sen bir sosyetiksin ve kendini insanlarla çevrelemeyi seviyorsun.

Başkalarının yanı sıra dış enerji ve uyaranlardan kolayca etkilenme eğilimindesiniz. Bu, kendinizi iyi, olumlu, canlandırıcı insanlarla çevrelemenin sizin için önemli olduğu anlamına gelir. Çalıştığınız iş yerinde kimi tuttuğunuza özellikle dikkat edin.


Önce bir şamdan gördüyseniz

Bu, daha içe dönük olma eğiliminde olduğunuzun, insanları gerçekten kendiniz ve kendi düşünceleriniz kadar düşünmediğinizin bir işaretidir.

Dışarı çıkmaktan daha çok evde olmaktan keyif alıyorsun ve kapalı kapılar ardında tek başınayken ya da sadece birkaç kişiyleyken kendini en güçlü halinle buluyorsun.

Optik illüzyon #3

optik illüzyon

Yukarıdaki resme bir göz atın. Ne gördün?

İlk gördüğün şey bir kadınsa…

Bu, çoğu zaman savunmada olmanız gerektiğini düşündüğünüz anlamına gelebilir. Fotoğraftaki kadın yerde dizleri bükülü, elleri başının üzerinde, yüzünü koruyor. Şu anda duygusal veya fiziksel olarak tükenmiş hissediyor olabilirsiniz. Bu görseldeki kadın derin, içsel pişmanlığı temsil ediyor. Hayatınızdaki zor bir dönemi yeni bitirmiş olabilirsiniz.

İlk gördüğün şey bir kafatasıysa…

Karar vermekte zorlandığınızın ve ilerideki yolu gerçekten göremediğinizin bir işareti olabilir. Engelleriniz çok büyük ve önünüzdeki zorluklar çok olabilir. Ancak unutmayın ki her şeyin diğer tarafına geçtiğinizde kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz.

Optik illüzyon #4

kişilik testi

Yukarıdaki resme bir göz atın. Ne gördün?

Eğer bir kadınsan ve önce adamın yüzünü gördüysen…

Bu, libidonuzun yüksek olduğu veya şu anda romantik bir eş bulmakla daha fazla ilgilendiğiniz anlamına gelebilir. Halihazırda bir partneriniz varsa, muhtemelen onunla derinden bağlı olduğunuzun bir işaretidir – o genellikle aklınızın ön saflarındadır – ve ilişkiniz yolunda gidiyordur.

Erkekseniz ve önce fotoğraftaki adamı gördüyseniz…

İster işte, ister spor salonunda, isterse yakın bir arkadaş olsun, diğer erkeklerle kişilerarası ilişkiler konusunda endişe duyabileceğiniz anlamına gelir.

Eğer bir kadınsan ve önce kadının yüzünü gördüysen…

Bu, kendi teninizde kendinizi rahat hissettiğiniz ve olumlu tutumunuzun bedeller ödetebileceği anlamına gelir.

Erkekseniz ve önce kadının yüzünü gördüyseniz…


Hayatınızı paylaşacak bir eş aradığınızın bir göstergesi olabilir. Biraz fazla sert bakıyor olabilirsiniz. Kendinize zaman verin ve her şey yerli yerine oturacaktır.

Resimlerde ilk ne gördüğünüz, mevcut durumunuz hakkında çok şey anlatıyor  | Facebook, TwitterInstagramTelegram hesaplarımızı takip edebilirsiniz