Resimde ilk ne görüyorsanız, size korkunuzu söylüyor!

Kişilik testi: Hayatta en çok neden korkuyorsunuz? Belki de korkunuz bilinçaltınızda saklı… Bu resimde ilk ne görüyorsanız, hayatınızdaki korkunuzu işaret ediyor.

resimde korkular

Resimde ilk ne görüyorsanız, size korkularınızı söylüyor!

Yukarıdaki resme dikkatli bakın. İlk ne görüyorsunuz? Karar verince aşağıdaki analizi okuyun. Birden fazla görenler önce ilk gördüğünü, sonra ikinci gördüğü nesnenin analizini okuyabilir.


Şimdi sonuçlar:

Kelebek gördüyseniz

Resimde ilk kelebek gördüyseniz size sunulan bir fırsat olduğunda kaçırma korkunuzdan ne yapacağınızı şaşırıyorsunuz. Derin düşüncelere dalıyorsunuz. Değişim ve başlangıcı seviyorsunuz ama cesarete ihtiyacınız var. Sizin bilinçaltı korkunuz pişman olmak.

Çilek görenler

Resimde ilk gözünüze çarpan sepetteki çilekler olduysa siz sevgiye teslim olmaktan korkuyorsunuz. Bir yanınız sevgiye karşı dirençsiz diğer yanınız mantık diyor.

Karpuz gördüyseniz

Resimde ilk gözünüze çarpan şey karpuzsa sizin korkunuz hayata tutunamamak. Bir şekilde her zaman orta yolu bulabilen birisiniz. Fakat yorgunluk sizi bazen her şeyden uzaklaştırıyor. Bu da hayattan zevk alma durumunuzu etkiliyor.

Yelken görenler


Resimde ilk bir geminin yelkenini görüyorsanız siz yalnızlığı seviyorsunuz. Özgür ruhunuzu bulunduğunuz ortama yansıtamadığınızı düşünüyorsunuz. Korkunuz ise bir gün kaybolup gitmek…

Resimde seçtiğiniz yol zekanızı nasıl kullandığınızı gösteriyor || Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram