Resimde ilk gördüğünüz hayvan, zekanızla ilgili ipucu veriyor!

Kişilik testi: Bu resimde ilk gördüğünüz hayvan, zekanızla ilgili ipucu veriyor! Hepimiz belli bir kapasite ve zeka ile yaratıldık. Fakat herkesin IQ seviyesi farklı. Kişilik testleri zeka seviyesini karakter özellikleriyle birleştirerek size bir yol çiziyor. İşte kim olduğunuzu söyleyen ve zekanız hakkında yorum yapan kişilik testi…

resimde ilk

Kişilik testlerinin bu kadar sevilme sebebi insanın kendini bulma ihtiyacı. İnsanın hem kendini tanımaya hem de çevresine anlatmaya her daim ihtiyacı vardır. Bazıları bunu zekasıyla bazıları da davranışlarıyla başarır. Bize doğru gelen şeyler ya da bizim zekamızı kullanma şeklimiz başkalarına her zaman aynı şekilde yansımaz. Her insan IQ seviyesi farklı yaratılmıştır.

Kişilik testleri kendimizi anlamamız için düşüncelerden kurtararak ön yargıları kırıyor ve kişiyi kendi keşif yolculuğuna çıkarıyor. Bu yolculukta zeka, görsellik, hafıza, dikkat, stres ve kontrolcülük eşlik ediyor.


Karakterinizi şekillendirdiğiniz özelliklerinizin dışına çıkmak istiyorsanız işte size eğlenceli bir kişilik testi…

Resimde ilk kedi görüyorsanız

Resimde önce kediyi gördüyseniz sizin zekanızı yansıtma biçiminiz kelimeler. Siz bir konuyla ilgili yorum yaptığınızda fazla konuşmadan da çevreniz sizi dinliyor ve zekanıza güveniyor. Çünkü doğru kelimeleri doğru yerde kullanmayı çok iyi biliyorsunuz. Bu da saygınlığınızı artırıyor.

■ Zekanız ve yeteneklerinizle tanıştığınız insanları çok kolay etkiliyorsunuz. Ama bunu her zaman yansıtamıyorsunuz. Bu da insanları size karşı çekingen yapıyor.

Resimde ilk kaplan görüyorsanız

Savunmacı ve her işini kendi yapan bir kişiliğe sahipsiniz. Siz aklınızı daima mantıklı işler için kullanıyorsunuz. Olayların sadece ön planını değil arka planını da gören ilginç bir gözlem yeteneğiniz var. Hatta çevrenizde biri bir şeye başlangıç yapacak olsa mutlaka sizden fikir almak istiyor.


■ Her işte en farklı fikirler sizden çıktığı gibi kusurları da görmekte üstünüze yok. Sadece zekanızı ve enerjinizi gereksiz insanlarla harcamamanızı öneririz.

Resimde ilk gördüğün şey ne? 5 soruda ‘saldırganlık seviyesi’ testi || Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.