Resimde ilk ne gördünüz? Kimsenin bilmediği özelliğinizi söyleyen kişilik testi

Kişilik testleri huylarımızı ve karakterimizi ortaya koyabiliyor. Resimde ilk gördüğünüz detay, kimsenin bilmediği hatta belki kendinizin bile kabul etmekte zorlandığınız bir özelliğinizi ortaya koyuyor.

resimde ilk

Resimde ilk gördüğünüz detaya dikkat edin…

Resimde ilk dağ gördüyseniz

Güçlü ve duruşlusunuz. Kırılganlığınızı ifade etmeyi sevmiyorsunuz. Bu nedenle çevrendekiler hassasiyetinizin farkında değil. Duygularınızı daha anlaşılır ifade edebilirsiniz.


İlk kar görenler

İlk olarak kar detayını fark ediyorsanız huzurlu ve sakin bir iç dünyanız var. Ancak genel olarak uzaktan yargılanıyorsunuz. Sizi tanımak için yakınlaşmak gerekiyor. Sevilmemenizin imkanı yok.

Su gördüyseniz

Derin bir iç dünyanız var. Olaylara herkesten farklı yaklaşabiliyorsunuz. Danışılmaya en uygun insanlardan birisiniz. Fakat çevrenizdekiler bu bilgeliğinizin farkında değil.

İlk ağaçları gördüyseniz

Baskın bir kişiliğiniz var. Fakat insanlara daha ılımlı yansıyorsunuz. Bunun nedeni içinize patlamalarınız. Ne kadar fena olduğunu sizi yakından tanıyanlar bilir.

İlk yansımalar dikkatinizi çektiyse


Sanatçı olmak için doğmuşsunuz. Fırsat verilmediği için yeteneğinizi keşfedememişsiniz. Kendinize imkan vermelisiniz.

İlişkilerinize zarar veren “içe dönük özelliğinizi” ortaya çıkaran kişilik testi! || Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.