Ormanın derinliklerindeki gizli kurdu kaç saniyede bulacaksınız?

Yüksek dikkat gerektiren bu testte ormanda ağaçların arasında kamufle olmuş bir kurt bulunmakta. Uzmanlar kurdu 10 saniye içinde fark edebilenlerin normal zekanın üzerinde olduğu yorumunda birleşiyor…

kurdu bul

Yüksek zeka dikkat testimizde ormanda kamufle olmuş bir kurt bulunmakta. Eğer zekanız ve dikkat gücünüze güveniyorsanız bu gizli kurdu 10 saniyede bulmaya çalışın. Testin sonunda beyin gücünüzü kanıtlayın. Hazırsanız başlayalım…

Yüksek zeka ve IQ testleri son dönemlerin çok merak edilen testleri arasında. Gün içinde çözdüğünüz bu testlerle dikkat seviyenizi ve beyin gücünüzü de test etmiş oluyorsunuz. Beyin gücüm kadar görsel zekam da kuvvetli diyorsanız bu dikkat testi tam size göre. O zaman ormanda kendini gizleyen vahşi kurdu 10 saniyede bulmaya çalışın.


10 saniyede gizli kurdu bulun

Eğlenceli olduğu kadar eğitici de olan zeka testleri, görsellerle daha keyifli hale gelebiliyor. Büyük küçük herkesin severek çözülen bu testler hem beyin gücünüzü hem görsel zekayı çalıştırmaktadır. Bizde sizin için yüksek IQ’lu dikkat testini hazırladık. Ormanda kendini gizleyen vahşi kurdu bulmaya çalışın. Ama bunun için sadece 10 saniyeniz var. Saatinizi hazırladıysanız başlayabiliriz.

Bu dikkat testini maalesef çoğu kişi çözemiyor. Çok fazla dikkat gerektiren bu testte odaklanmanız gereken vahşi bir kurt. Kendini çok profesyonel olarak gizleyen kurdu 10 saniyede bulmaya çalışın. Bunun için size vereceğimiz tek ipucu kurdun renkleri. Hepiniz tamamen yaprakların rengine odaklandınız değil mi? Ama ormanda sadece yaprak yok.

Gizli kurt nerede? İşte cevabı:

Vahşi kurdu eğer 10 saniye ya da daha az bir sürede bulduysanız siz tam bir dahisiniz. Neden mi? Kurdun fiziksel görünümünden yola çıkıp dikkatinizi ona verdiniz. Vahşi kurdun alacalı bir renge sahip olduğunu varsayarsak kurdu daha kısa sürede bulduğunuzu söyleyebiliriz.

İşte orman içinde kendini gizleyen vahşi kurt:

vahşi kurdu


Kabul edelim test biraz zordu. Zaten bunu da yüksek dikkate sahip insanlar çözebiliyor. Siz peki ormandaki vahşi kurdu kaç saniyede buldunuz?

En sevdiğiniz çiçek, kişilik özelliğinizi ortaya çıkarıyor!