Domateslerin arasındaki gizli çekirgeyi 12 saniyede bulabilir misiniz?

Bu fotoğrafta bulunan taze domateslerin arasında gizli bir çekirge bulunuyor. Bu çekirgeyi bulmak keskin bir görsel hafıza gerektiriyor. Algı uzmanları, düşünsel ve görsel becerilerinizin ne kadar iyi olduğunu gösteren bu zeka testini 12 saniye içinde çözebilenlerin IQ puanının 118’in üzerinde olduğunu belirtiyor.

Domateslerde çekirge

Optik illüzyonlarda çözümü bulmak için ilk saniyeler önem taşıyor. Beynimiz optik illüzyonlarda bize oyun oynayabilir. Aynı zamanda beynin ve gözlerin gözlem becerilerini geliştirmedeki etkinliğini de artırır. Resimdeki taze domateslerin içindeki çekirgeyi görmek, tamamıyla görsel zeka seviyenizle ilgili. Hazırsanız 12 saniye süreniz başladı…

Gizli çekirgeyi bulmanın çözümü

Bu görselin gösterildiği her yüz kişiden sadece 2’si 12 saniye içinde çözümü bulabildi. Bu viral optik illüzyonda domatesler arasındaki çekirgeyi tespit etmek için domateslere yakından bakmanız ve detayları incelemeniz gerekiyor. Çekirgeyi halen bulamadıysanız, aşağıdaki resim size yardımcı olacaktır. Bulabilenleri tebrik ediyoruz. Unutmayın, algı uzmanlarına psikanaliz alanında yardımcı olan optik illüzyonlar, bilişsel becerilerinize önemli ölçüde katkı sağlıyor.


İşe cevap:

çekirge


Algı uzmanları tarafından önerilen ve psikanalizlerin bir parçası olarak kullanılan optik illüzyon testlerini düzenli çözmek hızlı kavrama yetisi üzerinde olumlu katkılar sağlıyor.

Bu kişilik testi hakkınızdaki en gizli bilgileri söyleyebilir!