Resimde ilk ne görüyorsun? Karakterinizi söyleyen kişilik testi

Resimde ilk olarak ne görüyorsunuz? İşte karakter özelliklerinizi ortaya çıkaran kişilik testi…

Resimde ilk

Bazı görüntülerin düşünce tarzınız hakkında çok şey anlattığını biliyor muydunuz? Sizin için yeni bir kişilik testi…

Resimde ilk olarak ne görüyorsunuz?


Ağaç

Çoğu insan önce ağacı görecek, bu yüzden ilk ağacı gördüyseniz, kesinlikle yalnız değilsiniz! Resmin ortasındaki siyah ağaç çok belirgin, bu yüzden önce onu görmek oldukça mantıklı. Bu, pratik olduğunuz ve mantıklı düşündüğünüz anlamına gelir. Kalbinizden değil zihninizle hareket etmeye meyillisiniz. Mantıklı, iyi düşünülmüş kararlar verebilirsiniz. Bu aslında biraz da duygularınızla iletişim kurmakta zorlandığınız anlamına gelir. Duygularınızı ifade etmek de sizin için biraz zor olabilir. Biraz daha risk almayı deneyebilir ve daha spontane olmayı deneyebilirsiniz.

Goril

Resimde ilk önce gorili mi gördünüz? Bu, düşük bir öz imajınız olduğu anlamına gelebilir. Mükemmeliyetçisiniz ve kendinize karşı oldukça sertsiniz. Standardınız çok yüksek ve kendinizden en iyisini bekliyorsunuz. Bu zordur, çünkü kimse mükemmel olamaz ve sizin yüksek standartlarınızı karşılayamaz. Ayrıca çok meraklısınız ve yeni şeyler keşfetmeyi, yeni deneyimleri oldukça seviyorsunuz. Başkalarının sizden ne beklediğine değil, sizin için neyin iyi olduğuna odaklanmaya çalışın.

Aslan

Önce aslanı gördüyseniz, özgürlüğünüzü seviyorsunuz demektir. Bağımsızsınız ve içgüdüsel hareket ediyorsunuz. Yargılamaktan hoşlanmıyorsunuz ve bir kutuya konmaktan nefret ediyorsunuz. Birisi tarafından boğulmuş hissediyorsanız, kendinizi savunmak için ‘pençelerinizi’ kullanmanız muhtemeldir. Bu, istemeseniz bile oldukça doğrudan ve sert olabileceğiniz anlamına gelir. Hayatı seviyorsunuz ve dolu dolu yaşamak hoşunuza gidiyor. Kalbiniz doğru yerde ama bazen diğer insanların davranışlarınızı nasıl algılayacağını unutabiliyorsunuz.

Balık


Çok belirgin olmasalar da ilk dikkatinizi çeken balıklar olduysa, bu, ilgi odağı olmayı sevmeyen içe dönük bir insan olduğunuz anlamına gelebilir. Gerçek seni pek çok kişiye göstermiyorsun. Yine de, insanlar seni seviyor. Güvenilir birisin ve başkalarıyla güçlü bağlar kurabiliyorsun, bu da genellikle ‘en iyi arkadaş’ olarak anıldığın anlamına geliyor. Empatiniz ve insanlar etrafınızda olmaktan hoşlanıyor.

Resimde TV kumandasını 11 saniyede bulabilir misin? || Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.