Resimdeki 3 mantık hatasını bulabilir misiniz?

Mantığınızı ve görüş keskinliğinizi geliştirmek için bu zeka bulmacasını deneyin. Çok az insan resimdeki 3 mantık hatasını 8 saniyede tespit edebiliyor. Siz bulabilecek misiniz?

mantık hatasını

Cevap aşağıda – Bu zeka oyununu yapmak için görüş keskinliğinizi kullanın ve 3 mantık hatasını 8 saniye içinde bulmaya çalışın.

Zeka bulmacaları IQ testleri, internet üzerinde giderek daha popüler hale gelen ve kullanıcılar arasında yüksek talep gören oyunlardır. Bu, nöronlarınızı uyarırken boş zamanınızı eğlenceli bir şekilde geçirmenin en iyi alternatiflerinden biridir. Bu test size vizyon ve mantıksal zekayı değerlendirmeniz için önerilir.


Resimdeki 3 mantık hatasını bulabilecek misiniz?

Bu zeka oyunu, mükemmel analitik ve sentetik yeteneklere sahip bir kişi olup olmadığınızı ortaya çıkarmayı amaçlamaktadır. Bunu yapmak için oturma odasında birlikte vakit geçiren bir aileyi gösteren bir resim öneriyoruz.

Bu resimde 3 hata var, onları tespit etmek için size sadece 8 saniye veriyoruz. Yalnızca yüksek zekaya sahip kullancılar verilen zaman sınırı içinde 3 hatayı tespit edebiliyor.

Mantık hatalarını tespit edebildiniz mi?

Zeka bulmacaları IQ testleri, iyi bir görüş ve gözlem gerektirmesinin yanı sıra mantıksal muhakeme becerileri de gerektirir. Diğer şeylerin yanı sıra, becerilerinizi ve görüş keskinliğinizi değerlendirir.

Yukarıdaki görselde 3 hata gizlidir. Onları bulmak için resmi dikkatlice gözlemlemek gerekiyor. Ve ailenin eylemlerinin her detayına çok dikkat ettiğinizden emin olun. İyi bir gözlem, yapılan hataları ayırt etmenizi sağlayacaktır.

Cevap

Bu zeka bulmacası resmindeki 3 hatayı bulabildiniz mi? Vazgeçtiyseniz ve onu aramaktan yorulduysanız, cevapları sizin için paylaşacağız. Ama önce 3 hatayı 8 saniyede bulan kişileri tebrik ediyoruz. Şimdi cevaba geçelim.

1- Anne bir tabağa su döküyor.
2- Baba gazeteyi ters tutuyor.
3- Köpek kuş kafesine kilitlenmiş.

mantık hataları


Bunun gibi testleri ne kadar sık ​​çözerseniz, o kadar çok fayda elde edebilirsiniz. Bu nedenle, kısa bir molanız varsa, bunun gibi testler yapmak için zaman ayırın.

Akıl yaşı testi: Senin akıl yaşın kaç? || Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram