Resimdeki 6 sayısını kaç saniyede bulabilirsiniz?

Ara bul oyunu: Resimdeki 9 sayılarının arasına gizlenmiş 6 sayısını 8 saniye içinde bulabilecek misiniz?

6 sayısını

Cevap aşağıda – Bu zeka bulmacası IQ testi görsel zorluklar, göz öngörünüzü keskinleştirecek. Bu IQ testi gibi sayılarla bulmacalar, ne kadar dahi ve keskin göz olduğunuzu görmenin en iyi yoludur.

Bu zeka bulmacasında zorlukları tamamlayarak ve çözümü bularak gerçekten bir dahi ve gözlemci olup olmadığınızı öğrenelim. Göreviniz oldukça kolay, yani birçok 9’lu sayı arasından 6’yı 8 saniye içinde bulmak.


Resimdeki gizli 6 sayısını bulabildiniz mi?

Önemli olan, bu zeka bulmacası IQ testini çözmeden önce resme odaklanmanız gerektiğidir. Diğer sayılara aldanmamak için odaklanın ve konsantre olun. Acele ederseniz, yolunuza çıkacaktır.

Ayrıca daha gözlemci ve odaklanmış olmak için gözlerinizi daha dikkatli eğitmeniz gerekir. Şimdi aradığınız gizli numarayı bulabildiniz mi?
Yazının sonunda çözümü kontrol edebilir ve cevabı öğrenebilirsiniz.

Yukarıdaki optik illüzyona yakından bakın ve resmin içine saklanan 6 sayısını bulmaya çalışın. 9’ların arasına gizlenen 6’yı bulmak çok zor görünebilir ama odaklanır ve hızlı hareket edersiniz gizli sayıyı kısa sürede bulabilirsiniz. Hala sayını nerede olduğunu bulamıyorsanız okumaya devam edin. Aşağıdaki çözüm sayının nerede olduğunu size gösterecektir.

Cevap:

Bu zeka oyunundaki gizli 6 sayısını sadece 8 saniyede bulmanın olağanüstü zekanızın bir göstergesi olabileceği iddia edildi. Araştırmalar, beyninizi zor bulmacalarla ne kadar çok çalıştırırsanız, o kadar akıllı olma eğiliminde olduğunuzu gösteriyor. Gizli sayının yerini öğrenmek için aşağıdaki resme göz atın.

cevap


Farklı bir ara bul oyunu için aşağıdaki yazının linkine tıklayabilirsiniz.

Tavşanların arasındaki tavuğu bulabilir misiniz?