Resimde ilk ne görüyorsunuz? Resimli kişilik testi

Bu test karakterinize dair çok şey söyleyebilir. Bazı görsellerin düşünce tarzınız hakkında çok şey anlattığını biliyor muydunuz? Peki siz resimde ilk ne görüyorsunuz?

Resimde ilk ne

Objelere anlık tepkiler vermemiz, aslında bilinçaltımızdaki düşüncelerimizi ve duygularımızı yansıtabilir. Sosyal medya kullanıcılarının büyük ilgisini çeken bir test, bazen kendimizden bile sakladığımız gerçeklerle yüzleşmek için fırsat sunar.

Bu test, resimlere baktığınızda ilk olarak ne gördüğünüzü keşfetmenize olanak tanır ve kişiliğinizle ilgili ipuçları verebilir. Peki siz bu resimlere baktığınızda ilk ne görüyorsunuz?


Resimde ilk ne gördünüz?

Bu resmi gördükten sonra dikkatinizi çeken ilk şey neydi? İçinde bir şey görüyor olabilirsin ama dikkatli bakarsan onda birçok şey göreceksin. İlk bakışta bu görselde bir kelebek olduğunu göreceksiniz ancak dikkatli bakarsanız içerisinde iki insan yüzü de göreceksiniz.

İlk kelebek gördüyseniz:

Bu resimde ilk görüşte kelebek gördüyseniz, verimli ve etkili bir insansınız demektir. Bir lider olarak başarılı olabilirsiniz, liderlik etme yeteneğiniz vardır ve çevrenizdeki insanları etkileyebilirsiniz. Hayatınıza giren insanlar saygı göreceksiniz. Ayrıca başarılı bir yaşantı da sizleri bekliyor. Fakat duygularınız bastırmanız sizler için en büyük sorun…

İlk bakışta insan yüzü gördüyseniz:


İlk bakışta yüzü görebiliyorsanız, bu, düşüncenizin çok kritik olduğu anlamına gelir. Bir karar vermeden önce her şeyi iyice anlıyor ve ancak araştırdıktan sonra karara varıyorsunuz. Avantajlarınızı ve dezavantajlarınızı göz önünde bulundurarak bir karar verin. Her zorluğa bir çözüm bulma yeteneğine sahipsiniz. Fakat kararsız kalmak sizler için en büyük sorunların başında geliyor.

Astroloji: 5 Mayıs Akrep burcunda Ay Tutulması burç yorumları


İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.