Farklı ayı hangisi? 7 saniyede bulanların IQ’su 130’un üzerinde!

Bu resimde birbirine çok benzeyen 3 ayı görseli bulunuyor. Sizlerden farklı olan tek ayıyı bulmanız isteniyor. Lafı daha fazla uzatmadan görsele bakmaya başlayabiliriz. Bulamadığınız takdirde yazının devamında çözümü bulacaksınız.

Farklı ayı IQ

Farklı ayı hangisi? 7 saniyede bulanların IQ’su 130’un üzerinde!

Bugün paylaştığımız resimde benzer gözlüklere sahip üç farklı ayı bulunuyor. Testi geçmek için hangisinin diğer ikisinden farklı olduğunu bulmanız gerekiyor. Sadece internet kullanıcılarının yüzde 10’u sosyal ağlarda trend haline gelen görsel testi çözebilme başarısına erişti. Zorlukların üstesinden hızla gelebileceğinizi düşünseniz de görsele ilk baktığınızda durumun hiç de öyle olmadığını anlayacaksınız.


Farklı ayı hangisi?

Yukarıdaki resimde üç ayı arasında hangi ayının farklı olduğunu belirlemeniz gerekiyor. Bulmaca “Hangi ayı diğerlerinden farklı?” sorusuyla karşımıza çıkıyor.

ÜÇÜ DE BİRBİRİNE BENZİYOR

Üç ayıya da dikkatlice bakarsanız ayılardan birinde çok küçük bir fark var. Ayıların hepsinin yüzü, kulakları, gözleri, gözlüğü ve ağzı aynıdır.


Cevap:

Ancak, Ayı C’nin papyonuna bakarsanız, Ayı A ve Ayı B’nin yaylarından biraz farklı olduğunu göreceksiniz.

ayı cevap

YÜZDE 90’I GEÇEMİYOR


Eğer başarmadıysan endişelenme. Testi geçemeyen yüzde 90’ın bir parçası olacaksınız ama en azından bu türden bir sonraki bilmeceyi nerede arayacağınızı biliyorsunuz.

Resimde hangi adam solak? || Daha fazla test için bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram