Resimde baykuşlar nerede?

Resimdeki 3 adet baykuşu 10 saniyede bulanların IQ seviyeleri çok yüksek. Dünya çapında popüler olan baykuşlar testi, gözleri oldukça zorluyor.

resimde baykuşu

Resimde baykuşlar nerede?

Üç adet baykuşun yer aldığı optik illüzyon görseli dünya çapında büyük yankı uyandırdı. Aşağıda yer alan görselde insanların arasına 3 tane baykuş gizlenmiş durumda. Testi hazırlayanlar 10 saniye içinde 3 baykuşu bulabilenlerin üstün zekâlı olduğunu söylüyor.


Testi 250 kişiden 6’sı bu kadar kısa süre içinde çözebildi.

Yakından bakın: Resimde baykuşlar nerede?

baykuşlar nerede

Yapılan paylaşımda 10 saniyede 3 baykuşu bulmanız isteniyor. Söz konusu görselde dikkat dağıtmak amacıyla bir de kedi bulunuyor. Hemen şimdi aşağıdaki görsele göz atın ve zekânızı test ederek 7. kişi olup olamayacağınızı deneyin.

10 saniyede bir baykuşu bulabildiniz mi? Yine de iyisiniz…

Başlangıçta görselde tamamı takım elbiseli, karışık bir şekilde toplanmış kadın ve erkekler görülüyor. Ayrıca görselde farklı ten ve saç renkleri de kullanılarak yarışmacıların dikkatinin dağıtılması amaçlanıyor.

Sadece dikkatli ve üstün zekâlı insanların 10 saniyede bulabileceği iddia edilen optik illüzyon testinde 7. kişi siz olabilirsiniz.

Cevap:


Bu kısa sürede 3 adet baykuşun nerede olduğunu bulamadınız mı? Aşağıda verdiğimiz görselde söz konusu baykuşların nerede olduğunu görebilirsiniz.

baykuş cevap

Resimde gizlenen Kraliçe’yi 10 saniyede bulabilir misin? || Daha fazla test için bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram