Resimde gizlenen Kraliçe’yi 10 saniyede bulabilir misin?

Gizlenen kraliçeyi sadece dikkatle bakan görebilir! Tam 10 saniyeniz var! Orta kolaylıkta olan bu test ile ne kadar dikkatli olduğunuz ölçebilirsiniz.

resimde kraliçe

İnternette çok popüler olan bu illüzyon testleri her geçen gün insanların daha da ilgisini çekmeye devam ediyor. Görselde verilen optik illüzyon resmini kontrol edin ve gizli kraliçenin nerede olduğunu öğrenin.

Günümüzde sosyal medya üzerinde illüzyon testleri büyük ilgi görüyor. Optik illüzyonlar, beyninizi çalıştıran ve gün için ihtiyacınız olan aceleyi sağlayan beyin jimnastiğidir. Sizin için hazırlanan bu görselde bir şeyi gözlemleyen bir kadının yanında duran bir adam bulunmaktadır. Peki, kraliçe nerede? Kraliçeyi 10 saniyede bulabilir misin?


Yakından bakın: Resimde gizli Kraliçe’yi bulun

kraliçe nerede

Görünüşe göre adam ve kadın ormanın yakınında pikniğe gitmişler ve ormana bakıyorlar. Bir nehir ve nehrin manzarasını kaplayan bazı ağaçlar da görülebilir. Adam bir asker gibi görünüyor ve kadın Viktorya çağından birine benziyor.

Ortalama 12 saniyede bulunuyor

Uzun zamandır internette dolaşan bu testte birçok kullanıcı kraliçeyi 12 saniyede bulduğunu iddia etti.

Kullanıcılardan biri, gizli kraliçeyi bulmanın sadece 5 saniye sürdüğünü iddia etti. Resme bir daha dikkatle bakın kesinlikle göreceksiniz.

Cevap

Belki de şapkasını tutarken, birini selamlıyormuş gibi adamın baktığı ağaçlara bakmalısın. Belki kraliçeyi de görmüştür. Size söylediğimiz gibi gerçekten göz önündeydi.

cevap kraliçeyi


Bu optik illüzyon diğerlerinden daha kolaydı ama zaman kısıtlaması beyninizi biraz zorladı.

Resimde gizli hayvanları bulabilir misiniz? || Daha fazla test için bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram