Resimde gizlenen Kraliçe’yi 10 saniyede bulabilir misin?

Gizlenen kraliçeyi sadece dikkatle bakan görebilir! Tam 10 saniyeniz var! Orta kolaylıkta olan bu test ile ne kadar dikkatli olduğunuz ölçebilirsiniz.

resimde kraliçe

İnternette çok popüler olan bu illüzyon testleri her geçen gün insanların daha da ilgisini çekmeye devam ediyor. Görselde verilen optik illüzyon resmini kontrol edin ve gizli kraliçenin nerede olduğunu öğrenin.

Günümüzde sosyal medya üzerinde illüzyon testleri büyük ilgi görüyor. Optik illüzyonlar, beyninizi çalıştıran ve gün için ihtiyacınız olan aceleyi sağlayan beyin jimnastiğidir. Sizin için hazırlanan bu görselde bir şeyi gözlemleyen bir kadının yanında duran bir adam bulunmaktadır. Peki, kraliçe nerede? Kraliçeyi 10 saniyede bulabilir misin?


Yakından bakın: Resimde gizli Kraliçe’yi bulun

kraliçe nerede

Görünüşe göre adam ve kadın ormanın yakınında pikniğe gitmişler ve ormana bakıyorlar. Bir nehir ve nehrin manzarasını kaplayan bazı ağaçlar da görülebilir. Adam bir asker gibi görünüyor ve kadın Viktorya çağından birine benziyor.

Ortalama 12 saniyede bulunuyor

Uzun zamandır internette dolaşan bu testte birçok kullanıcı kraliçeyi 12 saniyede bulduğunu iddia etti.

Kullanıcılardan biri, gizli kraliçeyi bulmanın sadece 5 saniye sürdüğünü iddia etti. Resme bir daha dikkatle bakın kesinlikle göreceksiniz.

Cevap

Belki de şapkasını tutarken, birini selamlıyormuş gibi adamın baktığı ağaçlara bakmalısın. Belki kraliçeyi de görmüştür. Size söylediğimiz gibi gerçekten göz önündeydi.

cevap kraliçeyi


Bu optik illüzyon diğerlerinden daha kolaydı ama zaman kısıtlaması beyninizi biraz zorladı.

Resimde gizli hayvanları bulabilir misiniz? || Daha fazla test için bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.